Da li imate još neki hobi osim stripova?

• 11 replies
  • 3406 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline Atebash

• 370
  • +6/-0
    • BHLegend - Classic Games
Odg: Da li imate još neki hobi osim stripova?
« Reply #12 : Subota, 16, , 2013, 23:14:04 »
Nedavno sam spomenuo kako mi je jedan od hobija i kompjuterske igre. Prije 15 godina sam pokrenuo i web site koji je imao puno uspjeha (dok sam imao vremena) i koji je nudio download starih igara za C64, Amigu, Spectrum, PC... www.bhlegend.com

Sad pokusavam malo to da ozivim, ali je to duuuuug proces. Za pocetak sam pokrenuo Facebook page, pa pridruzite se ako ima jos fanova:

https://www.facebook.com/BHLegenddotcom

*

Offline zlatanbihac

• 210
  • +1/-0
« Reply #11 : Nedjelja, 14, Listopad, 2012, 22:50:43 »
Uh... Kad bih poceo nabrajati, ne znam ni odakle bih poceo. Nerviram suprugu jer ona misli da ni sam ne znam gdje mi je glava :D U sustini smo mi, ljudi koje zanimaju stripovi, vrlo slicnih profila i obicno nas zanimaju iste stvari. SF, fantasy (koje si vec nabrojao) su maltene obavezni, a uz to cesto idu i druge stvari.

Filmovi
Serije
Kompjuterske igre (a najcesce serijali koji spadaju pod ranije nabrojane kategorije SF-a i fantasyja)
Manijakalno pracenje fudbala (Zeljo, Barcelona, lige Evrope, Liga prvaka)
Tenis
ITD

;D ;D ;D ;)

*

Offline Beg_Ultra

• 1050
  • +0/-0
« Reply #10 : Nedjelja, 14, Listopad, 2012, 19:30:42 »
Probacu da ovaj tekst ima neku glavu i rep.

Osim stripova, zanima me sport uopsteno, znaci pratim ga, fudbal kosarku i druge sportove, nas lokalni i evropski/svjetski, a za Želju navijam i za njim idem u koji god Bosanski grad i selo da ode.
Takodje, skupljam i ulaznice sa fudbalskih utakmica, ne pod moranje ono da moram da imam sve od necega, vec neobavezno, sta uspijem da nabavim (tako da, javite se ako imate nesto, zanima me Željo i reprezentacija a moze i stosta ostalo, imam i duplih pa moze i zamjena)
Dalje, veliki sam fan crtanih filmova, i pravih igranih filmova (pogotovo crtanih), kod crtaca najvise onih sa kraja 80tih i pocetka 90tih uz koje smo odrasli ali i drugih, a kod filmova superheroji, akcija, trileri, sci-fi, horror.
Dalje, jako sam veliki fan skupljanja akcionih figura, na prvom mjestu Transformersi, na drugom mjestu Mastersi (He-Man), i na trecem mjestu ponesto od ovih stvari: TMNT, filmski klasici kao Terminator, Rambo, RoboCop, superheroji kao Batman, Spiderman itd.
Veliki sam fan starih video igrica, Nintendo, Super Nintendo, Nintendo 64, Game Boy, Sega Mega Drive (ne u smislu da moram imati konzole i diskete, vec da igram te igrice, imam emulatore na kompu volim te igrice i cesto ih i dobro igram)

Eto, to bi bilo to, Sad cu otvoriti jednu temu da potrazim neke figure koje mozda neki od vas imaju, a da vam ne trebaju a meni bi puno znacile, pa se nadam mozda da mi ih neko prepusti, ili neka kompenzacija kroz stripove, neka normalna cijena ili nesto tako.
K A V A B U N G A

*

Offline maki

• 450
  • +14/-11
« Reply #9 : Nedjelja, 14, Listopad, 2012, 17:09:57 »
Nogomet, pjesme (isključivo zabavne), NBA, pravo i politika. Za razliku od većine ostalih, ne volim filmove, za mene su stripovi najbolji filmovi jer ih mogu gledati po svom tempu i uz grickalice. Knjige sam zapostavio zbog ludog ritma faxa, ali ću se vratiti, najprije onima koje nisam pročitao u srednjoj školi

*

Offline CrisTowers

• 134
  • +0/-0
« Reply #8 : Nedjelja, 14, Listopad, 2012, 16:32:15 »
Osim stripova zanima me politika i povijest, a tu je uvijek i sport (nogomet i borilački sportovi prije svih)   ;)

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
    • Okružen Mrtvima - The Walking Dead - DOWNLOAD
« Reply #7 : Nedjelja, 14, Listopad, 2012, 12:11:06 »
Osim stripova zanima me sve što je vezano za SF, Horror i Misteriju... na prvom mjestu su filmovi i serije sa tom tematikom, zatim knjige. Volim da pogledam neku dobru nogometnu utakmicu, ali sam više za košarku što se tiče sporta.  :)

*

Offline aved

• 670
  • +5/-1
« Reply #6 : Nedjelja, 14, Listopad, 2012, 12:00:14 »
Knjige, historija/povijest i filatelija.
Dosli su niotkuda, krenuli nikamo i konacno postali nitko i nista.

*

Offline Davor2403

• 399
  • +12/-2
« Reply #5 : Nedjelja, 14, Listopad, 2012, 10:44:44 »
Meni poslije stripova dolaze knjige, njih imam dosta, a poslije toga filmovi, mislim da ih imam na dvd-ovima preko tisuću, naravno nisu kupljeni originali, ali su sve kopirani dvd-r originali od 4.5 gige, sa meniem, retail titlovima i svime ostalim, u biti kopije originala, dvix film nikad nisam pogledao (čast izuzecima u serijama!)... Nekad prije sam obožavao igre, ali na PS-u i PS2, igre na kompu prezirem, a kako sudbina nije htjela da do dan danas nabavim PS3 onda je to malo palo u zaborav...

*

Offline TwisterSG

• 979
  • +0/-0
« Reply #4 : Nedjelja, 14, Listopad, 2012, 09:45:21 »
Meni su poslije stripova na drugom mjestu sličice i albumi, zatim game boy i igrice za istog, onda dolaze stare novčanice i kovanice, imam i nekih ulaznica...sve u svemu širok je spektar onog što me zanima pored stripova ali generalno sve ovo gore nabrojano ne može se porediti sa onom količinom ljubavi koju imam prema stripovima
Bosnian storm in action

*

Offline Atebash

• 370
  • +6/-0
    • BHLegend - Classic Games
« Reply #3 : Nedjelja, 14, Listopad, 2012, 09:16:37 »
Uh... Kad bih poceo nabrajati, ne znam ni odakle bih poceo. Nerviram suprugu jer ona misli da ni sam ne znam gdje mi je glava :D U sustini smo mi, ljudi koje zanimaju stripovi, vrlo slicnih profila i obicno nas zanimaju iste stvari. SF, fantasy (koje si vec nabrojao) su maltene obavezni, a uz to cesto idu i druge stvari.

Filmovi
Serije
Kompjuterske igre (a najcesce serijali koji spadaju pod ranije nabrojane kategorije SF-a i fantasyja)
Manijakalno pracenje fudbala (Zeljo, Barcelona, lige Evrope, Liga prvaka)
Tenis
ITD

*

Offline alanford

• 102
  • +0/-0
« Reply #2 : Nedjelja, 14, Listopad, 2012, 01:12:53 »
Mene još osim stripova dosta zanimaju filmovi, hip-hop, SF i epska fantastika itd. itd.

*

Offline alanford

• 102
  • +0/-0
Da li imate još neki hobi osim stripova?
« Reply #1 : Nedjelja, 14, Listopad, 2012, 01:12:38 »
Ime topica sve govori...