Oglasi

• 0 replies
  • 1454 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline Beg_Ultra

• 1050
  • +0/-0
Oglasi
« Reply #1 : Nedjelja, 14, Listopad, 2012, 20:09:00 »
Evo, da otvorimo ovu temu.

Ja cu postaviti prvi oglas: Volio bih da posjedujem figure Nindza Kornjace, koje su kod nas u Ex Yu bile popularne krajem 80tih i pocetkom 90tih, dakle 4 Nindza Kornjace, onda Splinter, Sjekac, Rokstedi i Bibop, Ejpril Onil, Bakster Stokman, Nindza Stopala, Krang, Kejsi Dzons, Kameni Ratnici, Zapci, Lederhed... bilo sta od ovoga ako imate. Mozda neki od vas to imaju u podrumima ili na tavanima, davno da je ostalo, mozda vam ne treba a meni bi puno znacilo. Evo neke slike:

I takodje, jos jednu stvar koju bih volio da imam su stari Mastersi (figure iz crtanog He-Man, odnosno Hi-Men) koje su takodje kod nas bile popularne krajem 80tih i pocetkom 90tih, mozda ih neki od vas jos imaju negdje zabacene, ista stvar kao i sa Nindza Kornjacama... vaznije su mi Kornjace ali bilo bi mi drago imati i kog Mastersa starog. Evo o cemu se radi:

I naravno, kao velikom fanu Transformersa, sve sto ima veze sa njima mi je zanimljivo (mada ne vjerujem da iko od vas ima bilo cega toga, jer tih figura nije ni bilo kod nas skoro tamo pred rat)
K A V A B U N G A