Anketa

Vanzemaljci postoje?

Da
4 (80%)
Ne
1 (20%)
Ne znam
0 (0%)

Ukupno Glasova: 5

Glasanje završeno: Nedjelja, 21, Travanj, 2013, 11:31:36

[Rasprave] Vanzemaljci; Južna Koreja Sjeverna i SAD

• 15 replies
  • 5096 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Odg: [Rasprave] Vanzemaljci; Južna Koreja Sjeverna i SAD
« Reply #16 : Srijeda, 27, Studeni, 2013, 14:49:07 »
A sta ja znam po meni svemir je ogromno prostranstvo mnogo vece nego sto mozemo i zamisliti pa zvuci nemoguce da smo mi sami u tolikom prostoru  ::) mada iskreno svidja mi se sto mogu leci spavat bez da mislim da ce nas napasti vanzemaljci ili nesto.

A ovo Sjeverna i Juzna toliki su glupi da ne vide da ih Amerika nahuskava. Juznoj Koreji prodaje avione i onda vrsi manevre da naljuti Sjevernu. To je samo politika zavadi pa vladaj koja se pokazala uspjesnom vjekovima.

Hvala :D

Tako je!
Mora se reći što jest-jest.Amerika je nahuškavala i Irak i Afganistan,a što se dogodio rat u Vietnamu?Sve za njihovu korist,jer se oni bogate jer mijenjaju društveni poredak,samo tamo postavljaju neke gluposti:pa umjesto da svi potrude da naprave ovaj svijet dobrim svima,oni ga samo zajebavaju.Ne kažem ja da je Amerika loša,lijepa je to i velika zemlja,ali im je vlast pokvarena i nocoljubljiva.Ovo je dobra tema da svi kažemo šta mislimo,e da usput,Koreja je stvarno naivna ako ne vidi da ih Amerika nahuškava.Recite vi šta hoćete ali ja mislim da je to tako,i nema šta drugo reći:Dok je bila Jugoslavija sve je valjalo,a kada je ona zajedno sa SSSR-om propala,propade i svijet.

Pozdrav. 8)

« Reply #15 : Srijeda, 27, Studeni, 2013, 14:41:46 »
A sta mislite da postoje vanzemaljci kakav bi njihov stav bio prema nama  ???

Stav?
E ne bi znao reći njihov stav prema nama,ali mislim da bi mi njih poštovali onda bi i oni nas poštovali.Pa,dobro neki ne bi,neki bi...A ako oni stvarno postoje,i ako su na neki način požili na nas-ima da nas nema!Možda će te reći:"Ovaj previše čita Zagora."Ali ne,razmislite,u filmovima su vanzenaljci prikazani kao zlikovci i to često,a u jedno dijelu su oni kao mi.Jes da smo mi ljepši  ;D ;D ;D,al hajd.A kao drugo,što se tiče Koreje,izvinjavam se zbog govora,pomalo seru!Nema ba od toga ništa,gdje će oni bombardovati Amerikance :o :o :oPa dovoljno je da ih bombarduju svaki drugi sat,ili pošalju po atomsku bombu ili više,i za dva-tri dana nema više Koreje.
Isti slučaj ko i kod nas,ćim je došao novi čovjek na vlast,ratovalo se odmah,a u Koreji je tako isto.Doašo sin od onog prošleg predsjednika na stolicu,i odmah idemo na borbandovanje.Ne mogu oni to tako,moraju malo razmisliti njihov položaj i položaj Amerike:kao prvo donosiš u pitanje život mnogih civila,drugo-razmišljaš ko magarac i treće-od svega toga nećete ništa izvući dobra.Samo uništenje,i veliku štetu preko milion dolara  :P :P :P.
Ni Amerika nije cvjećko,i oni guraju svoj nos u stvari koje ih se ne tiče...U pola su i oni krivi.Ljudi bi se trebali slagati i pokušati naći skladni mir svih zemalj,a ne uništavati sve što im stadne na put i puniti džepove milionima...

Usput,što se tiće vanzemaljaca,pogledajte ovo:

www.youtube.com/watch?v=Pm4k81Ed07o

*

Offline Godfather

• 159
  • +16/-12
« Reply #14 : Srijeda, 17, Travanj, 2013, 10:41:38 »
Lijepo je vidjeti da smo uspjeli barem jedan dan skrenuti sa Agarthi-a  ;)

*

Offline Atebash

• 370
  • +6/-0
    • BHLegend - Classic Games
« Reply #12 : Utorak, 16, Travanj, 2013, 20:18:15 »
Ti si bas neobican tip, mislim za nekoga ko cita stripove :)

Helem... naravno da postoje, pa ja sam vanzemaljac!
A sto se tice Koreje... sve je to glupost, nece nista biti.

*

Offline maki

• 450
  • +14/-11
« Reply #11 : Utorak, 16, Travanj, 2013, 16:59:00 »
Eh, kad bi to bila jedina sranja (jer mrzim takve Zagoreve epizode), šta ćemo s onim Hordama zla, onaj patuljak i princ vilenjak u nekom paralelnom svijetu. Užas. Ali svatko ima drukčiji ukus.

*

Offline Godfather

• 159
  • +16/-12
« Reply #10 : Utorak, 16, Travanj, 2013, 16:55:52 »

Imam sva tri po meni odlicni :D

*

Offline maki

• 450
  • +14/-11
« Reply #9 : Utorak, 16, Travanj, 2013, 16:49:05 »
Daj maki nije da stvarno misliš da smo u ovolikom svemiru mi šaka jada jedini??  ;D

Iskreno, ne mogu vjerovati da netko školovan u 21. stoljeću to misli...  :D

Haha,  :),  ne mogu vjerovati da sam ja jedini koji misli da izvanzemaljci ne postoje. Ma, previše vi Zagora čitate.

*

Offline Godfather

• 159
  • +16/-12
« Reply #8 : Utorak, 16, Travanj, 2013, 16:44:00 »
A sta mislite da postoje vanzemaljci kakav bi njihov stav bio prema nama  ???

*

Offline Davor2403

• 399
  • +12/-2
« Reply #7 : Utorak, 16, Travanj, 2013, 16:26:46 »
Daj maki nije da stvarno misliš da smo u ovolikom svemiru mi šaka jada jedini??  ;D

Iskreno, ne mogu vjerovati da netko školovan u 21. stoljeću to misli...  :D

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
    • Okružen Mrtvima - The Walking Dead - DOWNLOAD
« Reply #6 : Utorak, 16, Travanj, 2013, 13:16:14 »
E ovo se čekalo na forumu..heheh  ;D .. Vanzemaljci postoje.. ja mislim da postoje.. jer ako smo mi jedini u svemiru i ako je ovo najinteligentnija vrsta u svemiru ..onda jadan svemir..  ;) ja mislim da smo mi protjerani sa drugih planeta ..kao prije što su naseljavani Australija i N. Zeland sa šljamom iz ostatka svijeta.. i naseljavali nas na ovu našu sada Zemlju.. da smo mi oduvijek ovdje ne bi uništavali planetu sa raznim glupostima.. kao i sada sa ovim nuklearkama i pizdarijama.. hehe.. usput čuo sam dobru teoriju da će Amerika optužiti S. Koreju za ovaj napad u Bostonu.. i onda repriza Afganistana i Iraka..  :D samo ja se ne bi igrao sa Kimom .. heheh..

*

Offline Godfather

• 159
  • +16/-12
« Reply #5 : Utorak, 16, Travanj, 2013, 11:20:09 »
Poginuo lik  ;D Dodana i anketa
PRAVA ISTINA: http://www.youtube.com/watch?v=78wjdyJ-WR0

« Zadnja izmjena: Utorak, 16, Travanj, 2013, 11:31:51 Godfather »

*

Offline Jonah Hex

• 215
  • +8/-1
« Reply #4 : Utorak, 16, Travanj, 2013, 11:19:04 »
Treba pozvati Izeta da riješi problem :)

*

Offline Godfather

• 159
  • +16/-12
« Reply #3 : Utorak, 16, Travanj, 2013, 10:47:49 »
A sta ja znam po meni svemir je ogromno prostranstvo mnogo vece nego sto mozemo i zamisliti pa zvuci nemoguce da smo mi sami u tolikom prostoru  ::) mada iskreno svidja mi se sto mogu leci spavat bez da mislim da ce nas napasti vanzemaljci ili nesto.

A ovo Sjeverna i Juzna toliki su glupi da ne vide da ih Amerika nahuskava. Juznoj Koreji prodaje avione i onda vrsi manevre da naljuti Sjevernu. To je samo politika zavadi pa vladaj koja se pokazala uspjesnom vjekovima.

Hvala :D

*

Offline maki

• 450
  • +14/-11
« Reply #2 : Utorak, 16, Travanj, 2013, 10:28:10 »
 :D, dobar si. Odriješito ću odgovoriti:
- ne vjerujem da postoje ikakva druga bića osim onih na Zemlji, sve su to američke pizdarije  >:(
- ne vjerujem da će biti rata, ovi se samo napuhavaju i to ne bi bio rat dviju Koreja, već Sjeverne protiv ostatka svijeta (Rusija i Kina neutralne  :) ), gdje znaju da će izgubiti. Još malo i utihnut će to