EMAIL ADRESE (NEANONIMNE).

• 7 replies
  • 2708 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline Magico_Vento

• 496
  • +3/-2
Odg: EMAIL ADRESE (NEANONIMNE).
« Reply #8 : , 26, Prosinac, 2013, 00:20:52 »
Ne znam sta je problem,evo ja sam bez problem kreirao mail,jeste mozda malo komplikovano ali ako znas dobro engleski onda i nije  :)

Aleksandre javi mi se u poruci pa cu ti poslati mail i tvoj password za pristup mailu

*

Offline maki

• 450
  • +14/-11
« Reply #7 : Srijeda, 25, Prosinac, 2013, 21:30:25 »
Te adrese zahtijevaju prvenstveno zbog aukcija, da ne bilo prevara i sličnog, pa tako i oni koji ne namjeravaju učestvovati na aukcijama podliježu istom pravilu. Trebao si dobiti jednu takvu od svog internet servisera.

A nije istina ovo što maki govori za nove članove, a on je s dobrim razlogom izbačen.

Istina, žalosna istina, plus što neke pičkice šalju privatne poruke za dodatno podjebavanje (i dok si unutra, a onda čak i iz čiste obijesti nakon što si izbačen) a u mene je sve bilo "crno na bijelo". 
« Zadnja izmjena: Srijeda, 25, Prosinac, 2013, 21:37:48 maki »

*

Offline sinister

• 482
  • +6/-5
« Reply #6 : Srijeda, 25, Prosinac, 2013, 21:21:17 »
Te adrese zahtijevaju prvenstveno zbog aukcija, da ne bilo prevara i sličnog, pa tako i oni koji ne namjeravaju učestvovati na aukcijama podliježu istom pravilu. Trebao si dobiti jednu takvu od svog internet servisera.

A nije istina ovo što maki govori za nove članove, a on je s dobrim razlogom izbačen.
Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.

« Reply #5 : Srijeda, 25, Prosinac, 2013, 14:24:24 »
Stvarno?
Jbg,šta ćeš,tako ti je...Nego,i oni iz www.stripovi.com zafrkavaju,nedaju neanonimne adrese.Nisam im valjda nekakva opasnost,niti sam terorist niti lopov.Jedino što želim jeste da budem član na tom sajtu.Najviše zbog rezencija,pošto mnogo volim da pišem rezencije,čak i pomalo pišem western roman.

Usput,imal koja druga stranica za neanonimne adrese?Oni iz Bosnia.ba previše iznerviraju čovjeka...Po mom mišljenju ima poglupih pitanja,šta će im poštanski broj kojeg vraga! ??? >:(

*

Offline maki

• 450
  • +14/-11
« Reply #4 : Srijeda, 25, Prosinac, 2013, 13:46:48 »
Idi ovdje

http://bosnia.mail.everyone.net/email/scripts/serviceMenu.pl?user=new

Ides na SIGN UP NOW i popuni formular,kreirat ces si mail adresu koja ti treba i upisi je na stripovi.com

Pozzz

Kako god ukucam informacije-i sve tačno-ono nikako ne pušta.I sve to ispočetka radim,ali mi ne dozvoljava.Znaš li još kakvu drugu e-mail adresu a da nije anonimna.Ova nikako neće...

I meni je Magico Vento dao ovaj prijedlog i skroz sam se slomio, nisam uspio ali onda sam na jedan drugi način dobio tu adresu ali jbg kad sam ušao onda sam doživio brzo izbacivanje, krah pošto trebaš imati jebeno dobro strpljenje i isključivo zanimanje za strip. Tamo se novi članovi odmah u startu podjebavaju, na sva usta veliča komunizam, ateizam i agnosticizam, čim čovjek rekne nešto kontra onaj ga medvjed od moderatora izbaci

« Reply #3 : Srijeda, 25, Prosinac, 2013, 10:50:34 »
Idi ovdje

Ides na SIGN UP NOW i popuni formular,kreirat ces si mail adresu koja ti treba i upisi je na stripovi.com

Pozzz

Kako god ukucam informacije-i sve tačno-ono nikako ne pušta.I sve to ispočetka radim,ali mi ne dozvoljava.Znaš li još kakvu drugu e-mail adresu a da nije anonimna.Ova nikako neće...

*

Offline Magico_Vento

• 496
  • +3/-2
« Reply #2 : Srijeda, 25, Prosinac, 2013, 00:06:43 »
Idi ovdje

Pozzz

EMAIL ADRESE (NEANONIMNE).
« Reply #1 : Utorak, 24, Prosinac, 2013, 20:06:25 »
Pozdrav!
Zna li ko kako napraviti neanonimnu e-mail adresu?
Pošto se želim registrirati na www.stripovi.com,pa mi ne daju anonimne adrese (gmail,yahoo...).Pa ako ko zna,neka se javi...

Hvala...  :)