DOBRI STARI FILMOVI:)

• 3 replies
  • 2081 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Odg: DOBRI STARI FILMOVI:)
« Reply #4 : , 03, Srpanj, 2014, 19:06:23 »
Zdravo,
ako vam nije dovoljan onaj film dole ispod onda imam još nešta strašno za vas a nadam se da će te uživati u njemu. U pitanju je film pod imenom "Return of the Killer Toamtoes" tkoji ne indirektni nastavak prvog dijela "Attack of the Killer Tomatoes" tkoji je snimljen 1978.godine. Uživajte...  :)

"Return of the Killer Tomatoes." (?)
[urlhttp://www.youtube.com/watch?v=lwEw0dv680Q][/url]

« Reply #3 : , 03, Srpanj, 2014, 18:58:01 »
Hmmm...
Evo jedno pitanje za sve: sjećate li se starih horror filmova? Tkoji su vama najbolji bili? Meni je lično najbolji bio "Friday the 13th" tkoji iam čak 12 dijelova a u 2015 nas očekuje 13 dio, jako uzbudljivo. Po mnogim mišljenjima, stari horror filmovi su bili najbolji pa čak bolji od ovih novijih. I ja bih se sa njima mogao da složijem, a evo jednog vrlo zanimljivog filma iz 1975. godine... Uživajte  :)

"Night of Terror." (1975) HORROR.
http://www.youtube.com/watch?v=bZQ85EKe1uQ

SCENARISTA: Dan Curtist
GLAVNE ULOGE: Karen Black, Jim Storm, Tracy Curtis...

« Reply #2 : Petak, 03, , 2014, 17:48:14 »
Prvo na šta sam pomislio jesu domaći filmovi kao što su Tesna Koža ili Kamijondžije...
Sjećate se tih dobrih filmova?...Jedan od mojih favorita je Balkanski špijun...taj sam film mnogo volio,jer je imao tako dobar scenario i priču da se odmah čovjeku svidi...Bilo je mnogo komedije,što je bio glavni faktor prijašnjih filmova  :) :) :)

"BALKANSKI ŠPIJUN" (1984) KOMEDIJSKA/DRAMA.
www.youtube.com/watch?v=8HpE2czoFyc

REŽIJA:Dušan Kovačević i Božidar "Bota" Nikolić.
SCENARIST:Dušan Kovačević.
GLAVNE ULOGE:Danilo Stojković,Mira Banjac,Bora Todorović...

« Zadnja izmjena: Petak, 03, , 2014, 17:55:01 Aleksandar Pavljašević »

DOBRI STARI FILMOVI:)
« Reply #1 : Petak, 03, , 2014, 17:35:35 »
Sjećate se vi onih dobrih starih vremena,kada nije bilo današnjih zafrkancija?
Kada si svake sedmice isčekivao novi film u bioskopu?
Vremena kada je sve bilo jednostavno i super?
Ta dobra stara vremena nikada neću zaboraviti a niti filmove koje sam gledao,naročito oni skroz stare kao što su western,action i horror...

Kada danas sve sagledamo,ni filmovi nisu više ono što su prije bili.
Prije se znalo,film ko film-bez dodatnih efekata i ostalih bužeterija...
Da,ponovo počinjem raspravu...ali sa filmovima koji su obilježili našu mladost,koji su nas inspirisali,dali sanjariti ili nas zaštrašivali svake noći kada je vrijeme za spavanje...

Tema služi da nas posjeti dobrim starim filmovima koje i dan-danas rado gledamo,no ne moraju da budu filmovi,mogu i da budu dobri stari crtaći koje smo svaki dan gledali i tako dalje...

:) :) :)