Anketa

Da li bi bilo dobro da AC počne sa Zagor-redovnom serijom?

Da
0 (0%)
Ne
0 (0%)
Apsolutno
2 (66.7%)
Nikako
0 (0%)
Možda
1 (33.3%)

Ukupno Glasova: 3

DA LI BI BILO DOBRO DA AC POČNE SA ZAGOR-REDOVNOM SERIJOM?

• 3 replies
  • 1744 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Odg: DA LI BI BILO DOBRO DA AC POČNE SA ZAGOR-REDOVNOM SERIJOM?
« Reply #3 : Utorak, 11, , 2014, 19:10:03 »
 ;D Ma razumijem ja tebe Atebash,i ja bih volio da napokon imam normalnu Zagor kolekciju.Samo sam mislio da bi bilo dobro da i oni počnu sa redovnom serijom kako bi bilo daleko od konkurenata.Bili bi mnogo dalje od Ludensa i VČ-a i izbacivali bi epizode koji su se tek pojavili u Italije  8)

*

Offline Atebash

• 370
  • +6/-0
    • BHLegend - Classic Games
Odg: DA LI BI BILO DOBRO DA AC POČNE SA ZAGOR-REDOVNOM SERIJOM?
« Reply #2 : Nedjelja, 09, , 2014, 08:37:50 »
Radije da bude nesto skroz novo, a Zagora neka nastave s ovim starim epizodama. Vec 230 godina sanjam da imam normalno i cjelovito izdanje Zagora, samo sto ce mi ovim tempom trebati 3x toliko godina da se to napokon i ostvari :)

DA LI BI BILO DOBRO DA AC POČNE SA ZAGOR-REDOVNOM SERIJOM?
« Reply #1 : Subota, 08, , 2014, 15:16:34 »
Kada pogledamo starije izdavačke kuće kao što su Ludens i VČ,vidimo da su uspješni sa izdavanjem redovne serije...Isto tako vidimo da je AC počeo sa prvim epizodama koji su se pojavili 60-tih,ali meni bi bilo logičnije da počnu sa redovnom serijom.
Već ima dosta kuća koji izbacuju stare epizode,a Ludens je došao do 232 broja starih epizoda,i ne vidim ni jedan dobar razlog da AC počne sa starim epizodama,iako su počeli...

Svaki ko hoće,može jednostavno kupiti extra izdanje Zagora za manju cijenu nego isčekivati nešta iz Agarthija...Nemojte misliti da ne volim Agarthi,nego samo mislim da bi bilo bolje da pokrenu sa redovnom serijom.Zadali bi jak udarac konkurentima (Ludens,VČ...)

Isto tako,nemojte počinjat od epizoda koje su Ludens objavili 2002.godine,nego počnite sa epizodama koje su izašle u Italije ali nisu još objavljene u Bosni,Hrvatskoj,Srbiji...Po tome bi AC bio daleko ispred konkurenata,a imali bi veću zaradu i isplatilo bi se.A isto tako,ko voli Agarthi i želi napredak za njih...Složio bi se sa mnom da Agarthi treba izbacivati redovnu seriju.

Evo jedna poruka:

"manite se starijih epizoda,jer nam je puna kapa njih i baite se na redovnu seriju..."

I ponavljam,nisam protiv AC,ja sam samo zato da počnu napredovati.A vi stripofili imate gore anketu pa glasajte,neka AC napreduje.

www.stripovi.com/enciklopedija/strip/zg-zg-sr-575-il-mondo-perduto/74507/1/
« Zadnja izmjena: Subota, 08, , 2014, 15:18:34 Aleksandar Pavljašević »