TV Serije

• 92 replies
  • 15750 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline Atebash

• 370
  • +6/-0
    • BHLegend - Classic Games
Odg: TV Serije
« Reply #93 : ?ETVRTAK, 23, Listopad, 2014, 11:44:05 »
Apsolutno se slazem!

Inace gledam puno serija, ali malo kojoj se ono bas bas bas radujem. TWD je jedna od tih, od prve epizode :)

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
    • Okružen Mrtvima - The Walking Dead - DOWNLOAD
« Reply #92 : ?ETVRTAK, 23, Listopad, 2014, 11:14:18 »
Najbolja epizoda do sada, ja sam jednostavno oduševljen sa početkom ove sezone, a pogotovo onaj povratak na kraju epizode, baš sam se pozitivno iznenadio..

http://okruzen-mrtvima-novosti.blogspot.com/2014/10/neocekivani-povratak.html

*

Offline Atebash

• 370
  • +6/-0
« Reply #91 : ?ETVRTAK, 23, Listopad, 2014, 09:23:00 »
Odlicne su epizode! Prva je BAS sjajna bila, ne znam kad sam zadnji put pogledao epizodu bilo cega sa toliko odusevljenja. Napravljeno za 10+!

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
« Reply #90 : Utorak, 21, Listopad, 2014, 14:16:16 »
I stigosmo i do 'Lovaca' u The Walking Dead... malo je reći da sam oduševljen početkom sezone 5 .. ove dvije epizode do sada su odlične.. A posebno volim što napokon Rick je postao brutalan...  8)

*

Offline Atebash

• 370
  • +6/-0
« Reply #89 : Srijeda, 07, Svibanj, 2014, 15:56:41 »
Eh Agarti, sta nam radite. Pa forum je umro :(

Htio sam samo staviti link na moj tekst o Agents of SHIELD, jer smo ga spominjali ovdje ranije :)

http://bosniannerd.blogspot.com/2014/05/agents-of-shield.html

*

Offline Atebash

• 370
  • +6/-0
« Reply #88 : Utorak, 03, Prosinac, 2013, 19:14:06 »
Mene je epizoda fascinirala, a gledao sam i Talking Dead (to je ona emisija koja ide poslije serije) i nevjerovatno kako su emocionalni bili i glumci :) Narocito Lauren Cohen (Maggie) koja je skoro pa plakala.

Serija je jednostavno fascinantna!

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
« Reply #87 : Utorak, 03, Prosinac, 2013, 17:09:30 »
I tako smo došli i do polusezone TWD-a sezona 4, sad valja čekati do februara.. Teško prokomentirati što se sve dogodilo u epizodi 8, jednostavno se mora pogledati.. Po meni do sada najbrutalnija epizoda u psihološkom smislu a bome i u masakru ljudi a ne mrtvaca..

*

Offline Atebash

• 370
  • +6/-0
« Reply #86 : Subota, 28, Rujan, 2013, 21:32:28 »
Pogledah i dvije epizode nove serije: The Michael J. Fox Show. Onako, simpaticno je. Nista posebno za sada, no svaki pocetak je tezak :)

Jedan je MJ Fox, heroj mog djetinjstva!

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
« Reply #85 : Srijeda, 25, Rujan, 2013, 17:30:25 »
Uh ovih se serija nakupilo mnogo, ma stići će se pogledati.. a za S.H.I.E.L.D. sam ja sumnjao da neće baš nešto biti..al dok ne pogledam ne mogu suditi..  ;)

*

Offline Atebash

• 370
  • +6/-0
« Reply #84 : Srijeda, 25, Rujan, 2013, 15:53:29 »
Pogledao drugu epizodu Sleepy Hollow-a. Puno bolje od prve, ali jos je rano za pravi zakljucak :)

*

Offline Godfather

• 159
  • +16/-12
« Reply #83 : Srijeda, 25, Rujan, 2013, 13:33:00 »
zavrsi mi se breaking bad :(

*

Offline Atebash

• 370
  • +6/-0
« Reply #82 : Srijeda, 25, Rujan, 2013, 11:40:33 »
Kad neko kaze Whedon ja pomislim na Firefly pa me neka tuga obuzme :(

*

Offline pasanov

• *
  • 32
  • +4/-2
    • Drugi ugao
« Reply #81 : Srijeda, 25, Rujan, 2013, 10:50:15 »
I ja sam je sad pogledao i moram priznati da je jako... dječija. U cijeloj epizodi nema ništa zbog čega bi čovjek trebao da stane i da se zamisli. Sve je fino i natenane objašnjeno a ono što nije, 'objasnićemo do kraja ove sezone... ili hoćemo li?'. Generacijama koje obožavaju Breaking Bad ili Sons of Anarchy (koji se prikazuje isti dan kao i SHIELD) se podastire nešto u rangu otprilike live action verzije BEN 10 serije: herojski sit-com bez krvi, sa nešto manje super moći i puno više Whedonovskih pop-culture referenci.

Ne treba se zavaravati, to je poznata Whedonova formula; svaku seriju koju je pravio, započeo je na sličan način: junaci koji baš i ne žele raditi to što im se nudi; mudri sveznajući lideri koji rade iz sjene da spasu svijet; tajna organizacija koja će im pokušati pomrsiti račune. Možda baš zato što sam tu formulu vidio već toliko puta i zato što sam generalno ostario me nije nimalo impresionirala prva epizoda. A možda i zato što su svi likovi izblajhani i do kraja generički, ne ostavljajući ništa za što bi se čovjek uhvatio i rekao: 'e njega želim vidjeti da preživi ovu sezonu'. Čak je i Coulson koga znamo od ranije prestao biti simpatičan i ovdje igra ulogu otprilike Čarlija iz Čarlijevih anđela. Sve scene u kojim se pojavljuje je mogao obaviti preko telefona i ne bi se ništa značajno promijenilo.

*

Offline Davor2403

• 399
  • +12/-2
« Reply #80 : Srijeda, 25, Rujan, 2013, 10:04:50 »
A što po američkom forumima popljuvaše SHIELD, brutalni su komentari, nisam to očekivao, ja sam bio uvjeren da će Amerima serija biti čudo a da ćemo je mi ostali pljuvati, ali izgleda sam se prevario...

*

Offline Atebash

• 370
  • +6/-0
« Reply #79 : Srijeda, 25, Rujan, 2013, 09:38:26 »
Moram danas pogledati drugu epizodu Sleeping Hollow, da vidim jel' sta bolje ili i dalje djeluje glupavo :D

I docekasmo Agents of S.H.I.E.L.D.! Moracu i to danas, imam dobar osjecaj u vezi ovoga.