Comming soon - Agarthi !!!

• 2690 replies
  • 183499 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline kopre86

• *
  • 35
  • +5/-0
Odg: Comming soon - Agarthi !!!
« Reply #2691 : Srijeda, 04, O?UJAK, 2015, 11:18:37 »
Jel ima neko kakvu informaciju u vezi Agartija? Vidim na Fejsbuku su zadnji put bili aktivni 7 februara...sa obecanjima da ce zavrsiti zapocete serijale.

*

Offline maki

• 450
  • +13/-11
« Reply #2690 : Utorak, 06, SIJE?ANJ, 2015, 21:42:35 »
Pozdrav svima koji dolaze. I ja onako naletim iz dosade. Jel itko bio u striparnici, pricao, cuo nesto? Dobivaju li bar stripove iz Hrvatske redovno?

« Reply #2689 : Srijeda, 10, Prosinac, 2014, 23:28:20 »
Nije me bilo nekoliko mjeseci na forumu a ovi iz Agarthija nisu ni pišljivu sveskicu objavili - sramota ljudi moji, čista sramota  :-[
No, primijetio sam da se pojavio nekakvi spamer, prava botina, samo bezveze piše tamo neke rečenice na engleskom koje rijetko ko može da razumije.

Inaće, šta se radi kod vas?

*

Offline XchocoX

• *
  • 4
  • +1/-1
« Reply #2688 : Ponedjeljak, 10, Studeni, 2014, 11:19:06 »
ma nije problem kad pocnu izdavati, ali dok ne pocnu , ne ostaje nam nista drugo nego da se za*ebavamo :D
ima li gdje Valtera :P

*

Offline Jonah Hex

• 215
  • +8/-1
« Reply #2687 : Subota, 08, Studeni, 2014, 17:16:48 »
Sve me ovo podsjeća na priče oko ukidanja vize za USA za RH putovnice. Još od 2008. se govori svaki čas... još malo... Veliki korak je napravljen... itd... A evo i 2015 godine pa vize su i dalje tu

*

Offline maki

• 450
  • +13/-11
« Reply #2686 : ?ETVRTAK, 06, Studeni, 2014, 19:18:14 »
Ma daj Davore, ako je SL još kod tebe u AC izdanju, nećeš moći odoljeti nastavku  :D

*

Offline Davor2403

• 399
  • +12/-2
« Reply #2685 : ?ETVRTAK, 06, Studeni, 2014, 17:21:12 »
Meni je sve ovo mlaćenje prazne slame, od samog početka nisu ni redovni ni ništa, a u zadnjih dvije godine praktično ne postoje, pa Valtera su im ljudi uplaćivali ima koliko - 4- mjeseci!? I gdje su, ni da reknu ljudima kada će to stići!

Pa evo i sada pročitajte na s.com, baš je ovih dana netko pisao kako im je i striparnica poluprazna, da novih izdanja nema ništa praktično...

Ja im i dalje ništa ne vjerujem, i stojim pri tome da bih spreman bio uzeti samo neke One Shotove, tipa Oči i Tama, ito samo na trafici bez ikakvih uplata prije, a drugo ništa a njima sretno s izdavanjem,samo mi je krivo što su me ovo natjerali da uzimam, ostao sam bez nekih 100injak km koja sam mogao iskoristiti za neka druga izdanja, ali eto sve je to škola..

Ja sam bio prije nekih 10ak dana u striparnici i malo je reci da je striparnica poluprazna, prije bih rekao da je poprilično puna.

Molim te Davore bez ljutnje, ali zašto su te "natjerali" da uzimas? Razumijem da si nesto uzimao ocekujuci da ce serijali da izlaze redovno, pa su te izradili, ali ipak natjerali?

A daj, ovo mi djeluje kao da radiš kod njih?!

Otiđi na s.com, ljudi koji su godinama tamo i kojima vjerujem na riječ su tako rekli, ne znam zbog čega bi vjerovao tebi a ne njima? Možda je njima striparnica puna do krova, ali jednih te istih izdanja, fino ljudi kažu da nema ničeg novog odavno, dakle ne radi se samo o tome da su prestali izdavati, nego uopće ni ne nabavljaju stvari redovno!

I natjerali su me, jer su davali lažna obećanja, ito godinama, i onda ništa od toga, dao sam pare za nešto što je ostalo polovično, a takve stvare me ne zanimaju.. Evo ako tebe zanimaju, rado ti sve njihovo što imam prodam u pola cijene?

*

Offline Poletarac

• *
  • 2
  • +0/-0
« Reply #2684 : ?ETVRTAK, 06, Studeni, 2014, 08:17:21 »
Meni je sve ovo mlaćenje prazne slame, od samog početka nisu ni redovni ni ništa, a u zadnjih dvije godine praktično ne postoje, pa Valtera su im ljudi uplaćivali ima koliko - 4- mjeseci!? I gdje su, ni da reknu ljudima kada će to stići!

Pa evo i sada pročitajte na s.com, baš je ovih dana netko pisao kako im je i striparnica poluprazna, da novih izdanja nema ništa praktično...

Ja im i dalje ništa ne vjerujem, i stojim pri tome da bih spreman bio uzeti samo neke One Shotove, tipa Oči i Tama, ito samo na trafici bez ikakvih uplata prije, a drugo ništa a njima sretno s izdavanjem,samo mi je krivo što su me ovo natjerali da uzimam, ostao sam bez nekih 100injak km koja sam mogao iskoristiti za neka druga izdanja, ali eto sve je to škola..

Ja sam bio prije nekih 10ak dana u striparnici i malo je reci da je striparnica poluprazna, prije bih rekao da je poprilično puna.

Molim te Davore bez ljutnje, ali zašto su te "natjerali" da uzimas? Razumijem da si nesto uzimao ocekujuci da ce serijali da izlaze redovno, pa su te izradili, ali ipak natjerali?

*

Offline Davor2403

• 399
  • +12/-2
« Reply #2683 : ?ETVRTAK, 06, Studeni, 2014, 07:19:26 »

*

Offline kokan

• 161
  • +7/-0
« Reply #2682 : Srijeda, 05, Studeni, 2014, 21:05:58 »
Nista ne vjerujem,dok ne vidim da su izdali najmanje cetiri,pet stripova.
Obecano je puno,a dobili smo premalo.

*

Offline djukak

• 111
  • +6/-0
« Reply #2681 : Srijeda, 05, Studeni, 2014, 11:56:43 »
Problem je sto mi je prva izmigoljila.  >:( Da li u njoj zavrsava neka prica? (bez 'nastavit ce se')

Da. u prvoj knjizi su epizode 1 - 7 (do str. 34).
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
    • Okružen Mrtvima - The Walking Dead - DOWNLOAD
« Reply #2680 : Srijeda, 05, Studeni, 2014, 11:53:36 »
Evo ga video. Prilog o Agarthi Comics počinje na 6 min. i 50 sec.

http://www.federalna.ba/bhs/vijest/111705/kulturno-03112014
« Zadnja izmjena: Srijeda, 05, Studeni, 2014, 12:00:17 DMX »

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
    • Okružen Mrtvima - The Walking Dead - DOWNLOAD
« Reply #2679 : Srijeda, 05, Studeni, 2014, 11:34:41 »
DMX, nisu spominjali datume?
Nisu spominjali datume..

i ima li kakav link na tu emisiju gde je objavljen prilog?
Nisam još nigdje vidjeo link od priloga, a korisnici Moja TV i sličnih IPTV usluga koje imaju mogućnost pokretanja snimljenih emisija mogu pogledati pred kraj Dnevnika 3 na FTV , Ako nađem gdje video postaviti ću tu..

*

Offline maki

• 450
  • +13/-11
« Reply #2678 : Srijeda, 05, Studeni, 2014, 11:21:24 »
Živi bili pa vidjeli. Zasad mi ni taj njihov govor na FTV-u nije ništa različito od onog obećavanog preko foruma ili FB-a. Ako nastave ne znam kako ću se ponašati, evo npr. sad MM knjigu 2 od VČa izlazi- uzeti ili ne?

DMX, nisu spominjali datume?

uzeti, naravno.

Problem je sto mi je prva izmigoljila.  >:( Da li u njoj zavrsava neka prica? (bez 'nastavit ce se')

*

Offline djukak

• 111
  • +6/-0
« Reply #2677 : Srijeda, 05, Studeni, 2014, 10:56:09 »
i ima li kakav link na tu emisiju gde je objavljen prilog?
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.