UPUTSTVO -Kako kupiti strip na Stripovi.ba / WEBSHOPU

• 8 replies
  • 50878 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline saray

• *
  • 24
  • +1/-0
Odg: UPUTSTVO -Kkako kupiti strip na Stripovi.ba / WEBSHOP
« Reply #9 : Petak, 06, Srpanj, 2012, 23:13:27 »
Slao sam mejl povodom narudzbe stripova,uplate i slanja istih za njemacku-provjerite jeste li dobili,posto nisam jos odgovor dobio...

*

Offline sir oliver

• *
  • 42
  • +0/-0
« Reply #8 : ?ETVRTAK, 21, Lipanj, 2012, 17:48:11 »
Je li moguce stripove placati pouzecem?

*

Offline Agarthi Comics

• 1053
  • +18/-1
  • "zašto kupovati na trafici, pored www.stripovi.ba"
    • Internet prodavnica stripova - WEBSHOP
« Reply #7 : Ponedjeljak, 18, Lipanj, 2012, 23:22:25 »
ako mislite na vasu narudzbu i placanje kojom ste potvrdili placanje u banci/posti onda vam potvrdjujemo da je posiljka otisla prema Vama.. potvrdu o kupovini dobijate na mail cim zakljucite kupovinu, s obzirom da ne placate online na sajtu, vec u banci, onda sajt i ne moze dodatno potvrditi placanje...

*

Offline duka79

• 119
  • +9/-2
« Reply #6 : Ponedjeljak, 18, Lipanj, 2012, 20:18:41 »
ljudi zbog cega nisam dobio nikakvu poruku vezanu za narudzbu koju sam uplatio niti potvrdu o narudzbi a ja sam je ves uplatio

*

adis

« Reply #5 : Utorak, 24, SIJE?ANJ, 2012, 17:52:54 »
odlično! hvala na odgovoru.

*

Offline Agarthi Comics

• 1053
  • +18/-1
« Reply #4 : Utorak, 24, SIJE?ANJ, 2012, 09:44:11 »
opet ja :) u opciji za kupce iz Sarajeva piše

BH Pošta   Lično preuzimanje (samo za Sarajevo).

Da li to znači da strip preuzimam u pošti?

Ne,
 neki ptt provajder je morao biti naveden, ali to znači da stripove u dogovoru sa Stripovi.ba preuzmes negdje na području grada Sarajeva. Za dodatne informacije možeš pozvati na 063 157 500.

*

adis

« Reply #3 : Utorak, 24, SIJE?ANJ, 2012, 09:35:52 »
opet ja :) u opciji za kupce iz Sarajeva piše

BH Pošta   Lično preuzimanje (samo za Sarajevo).

Da li to znači da strip preuzimam u pošti?

*

adis

« Reply #2 : Petak, 08, Travanj, 2011, 12:37:20 »
Mene interesuje da li će se biti novijih brojeva za kupiti. Recimo ako propustim broj Zagor extra za ovaj mjesec na kioscima da li će se isti moći kupiti ovdje? I interesuje me zašto je cijena stripova u ponudi ovako visoka? Regularna izdanja koštaju 7,82 KM??

edit

primite izvinjenje, upravo sam saznao razlog nerealnih cijena.. pozz
« Zadnja izmjena: Subota, 09, Travanj, 2011, 22:26:45 adis »

*

Offline Agarthi Comics

• 1053
  • +18/-1
UPUTSTVO -Kako kupiti strip na Stripovi.ba / WEBSHOPU
« Reply #1 : ?ETVRTAK, 17, O?UJAK, 2011, 00:02:44 »
Poštovani Stripofili,

kako bi Vam olakšali i omogučili Vam laganu i brzu kupovinu Vašeg omiljenog strip junaka, ili možda album koji već dugo tražite, ovdje možete pronači u kratkim crtama uputstvo kako kupiti strip na Stripovi.ba / WEBSHOP.

Da biste mogli kupiti strip na WEBSHOPu, morate prije svega biti registrovani član, a samu registraciju možete izvršiti na početnoj stranici WEBSHOPa.
Nakon registracije i ulogovanja sa Vašim nickom i passwordom, možete započeti pretragu stripova. Stripove možete pretražiti po  vrsti stripa, strip junaka, reviji, ediciji, strip albumima, pisanim romanima, ili u padajućem meniju možete sužiti popis birajući jednog od   izdavača.

Kada pronađete jedan od stripova koji Vas interesuje i želite ga kupiti, dovoljno je da kliknete "u košaricu", a zatim možete nastaviti sa odabirom ostalih stripova. Vaša košarica se nalazi u Vašem gornjem desnom uglu ekrana, i tu u svakom trenutku možete vidjeti šta kupujete. Kada završite odabir stripova, kliknete u košaricu i doći će te direktno u košaricu u kojoj su svi Vaši izabrani stripovi, a zatim klika na opciju kupi, započinjete odabir, načina plačanja, načina dostave istih stripova.

Ukoliko ne možete pronači traženi strip po kategorijama, na raspolaganju vam je Tražilica  u vrhu stranice. Pomoču nje možete pronači bilo koji strip koji se nalazi u WEBSHOPu.

Ukoliko imate bilo kakvih nejasnoća ili pitanja, slobodno ih uputite putem ove teme ovdje na forumu ili putem KONTAKT linka na stranici.

Vaši Stripovi.ba.
« Zadnja izmjena: Subota, 06, Srpanj, 2013, 02:38:31 Agarthi Comics »