ZAGOR

• 22 replies
  • 6755 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline TwisterSG

• 979
  • +0/-0
Odg: ZAGOR
« Reply #8 : Ponedjeljak, 20, , 2012, 22:36:55 »
Ako stalno pričamo o nekoj orginalnoj seriji onda Tuto Zagor odmah treba da odpadne, treba se držati originala kako kod naslovnih tako i kod texta unutar stripova
Bosnian storm in action

*

Offline Beg_Ultra

• 1050
  • +0/-0
« Reply #7 : Ponedjeljak, 20, , 2012, 22:31:48 »
Evo, prenijecu slike koje je postavio PiWild, cisto da imamo bolji uvid u stvari:

Po meni licno, bolja je boja na Tutto Zagoru, ovo sto se vidi recimo ovdje. I volio bih da boja bude sa korica Tutto Zagora. Ali nikako mi se ne svidja ovaj veliki natpis Zagor na vrhu, niti jednolicni naslov mali za svaku epizodu dole. Mnogo vise mi se svidja iz Zenith gigantea, slobodni natpis naziva epizode, bez iskljucivog fonta i promjenjiv u svakoj epizodi (naravno uz manji natpis Zagor negdje na naslovnici), to dodati na koricu koja je bojena onako kao na Tutto Zagor koricama i to je vrh, najbolja opcija.

Davore, na kakve greske tacno mislis u Tutto Zagoru koje su ispravljene, mozes li navesti neke?
« Zadnja izmjena: Ponedjeljak, 20, , 2012, 22:35:25 Beg_Ultra »
K A V A B U N G A

*

Offline Davor2403

• 399
  • +12/-2
« Reply #6 : Ponedjeljak, 20, , 2012, 21:17:18 »
Sto se naslovnica tica, definitivno sam za originale, nikakav tutto!

Ali sto se tice sadrzaja u stripu, e tu bih volio da se prati tutto, jer su neke greske prepravljane pa bi ipak volio da to bude dobro odradjeno, nego da ostanu te greske iz prvotne serije...

*

Offline Cronos six

• **
  • 53
  • +1/-0
« Reply #5 : Ponedjeljak, 20, , 2012, 20:32:03 »
ja sam za naslovnice prve serije,kakav tuto.onaj ogromni logo vec imamo kod ludensa.dosta je pravljeno gresaka,ispravite to,jer je ovo mozda i poslednji pokusaj da se zagor izda sa prvim,orginalnim naslovnicama.
tex od br.1....100....200....300....400....500....600....
neostvareni san u bonelli formatu,pojedinacno svaka epizoda.

*

Offline saray

• *
  • 24
  • +1/-0
« Reply #4 : Ponedjeljak, 20, , 2012, 16:43:58 »
Najbolje bi bila kombinacija naslova epizode iz originala i boje iz Tutto serije
Baš tako :).Ali ako to već ne ide,onda sam ipak za Tutto-soluciju.

Nego,ima li ikakve šanse i za izdanje ovog novog kolorca...?

« Reply #3 : Ponedjeljak, 20, , 2012, 16:16:34 »
Najbolje bi bila kombinacija naslova epizode iz originala i boje iz Tutto serije, a koko je to verovatno neizvodljivo, ja sam za originalne naslovnice.

*

Offline PiWild

• *
  • 7
  • +0/-0
« Reply #2 : Ponedjeljak, 20, , 2012, 15:27:50 »
ja ću prenijeti svoje pitanje sa drugog topica.

biste li voljeli da boje na naslovnicama na prvih 235 brojeva budu kao na tutto izdanju ili kao na originalnom?

*

Offline Agarthi Comics

• 1054
  • +18/-1
  • "zašto kupovati na trafici, pored www.stripovi.ba"
    • Internet prodavnica stripova - WEBSHOP
ZAGOR
« Reply #1 : Ponedjeljak, 20, , 2012, 15:09:10 »
A evo i prostora za još jednog budućeg junaka Agarthi Comicsa. Slobodno je da svoja mišljenja ideja i želje iznesete ovdje!