MAGIČNI VJETAR - POOVA POŠTA - PISMA ČITALACA..

• 2 replies
  • 1239 views

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

*

Offline djukak

• 111
  • +6/-0
Odg: MAGIČNI VJETAR - POOVA POŠTA - PISMA ČITALACA..
« Reply #3 : Subota, 07, Srpanj, 2012, 18:39:59 »
Ma moj komentar je već objavljen tako da super :D
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.

*

Offline Magico_Vento

• 496
  • +3/-2
Odg: MAGIČNI VJETAR - POOVA POŠTA - PISMA ČITALACA..
« Reply #2 : Subota, 07, Srpanj, 2012, 18:10:36 »
Jel ovi e mailovi budu objavljeni unutar stripa?  8)

*

Offline Agarthi Comics

• 1054
  • +18/-1
  • "zašto kupovati na trafici, pored www.stripovi.ba"
    • Internet prodavnica stripova - WEBSHOP
MAGIČNI VJETAR - POOVA POŠTA - PISMA ČITALACA..
« Reply #1 : Subota, 07, Srpanj, 2012, 15:57:04 »
POOVA POŠTA

E-mail kontakt: striparnica@stripovi.ba

Poštanska adresa :Agarthi Comics ;  Mula Mustafe Bašeskije 63; 71000 Sarajevo

Kada smo počeli pisati ovaj uvodnik, shvatili smo da u prethodnom broju Poove pošte nismo stavili kontakt podatke na koje nam možete pisati. Srećom, i ovaj put su u pomoć priskočili naši vjerni čitaoci na internet forumima:

„Sjajno! Prvi broj mi i nije baš legao, valjda jer mi je poslužio da se naviknem, ali uzdao sam se u izjave nekih forumaša da će mi se za 5-6 brojeva serijal sigurno svidjeti. Pogriješili su, svidio mi se već nakon druge epizode! Lijep prikaz života Indijanaca, osvrt na njihovu mitologiju, uza sve to i elementi horrora, mračan crtež koji odgovara atmosferi... Zahvaljujući odličnom Agarthijevom izdanju, ovo je čisto savršenstvo, jedino što još mogu tražiti je da izlazi češće.” (selanne - Nikola Knezović, Mostar)

Ovo je primjer jednog od naših čitalaca koji se je javio i komentarisao naše izdanje i dogodovštine koje prate našeg Magičnog Vjetra. Pozivamo i sve ostale čitaoce da nam se jave putem e-mail adrese, poštanske adrese ili putem ove teme na forumu i daju svoj komentar na epizode koje su bile i koje nam dolaze kao i uopšte svoja razmišljanja. Iskreno se nadamo da će odziv biti veliki i sa će sam Po biti oduševljen..

Veliki pozdrav iz Poove redakcije..