AGARTHI COMICS WEBSITE - prijedlozi

• 105 replies
  • 18538 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline Magico_Vento

• 496
  • +3/-2
Odg: AGARTHI COMICS WEBSITE - prijedlozi
« Reply #76 : Petak, 15, , 2013, 00:45:14 »
Pa broj 5 je već odavno izašao tamo negdje u novembru.

Ja Govorim za Texa ne zna Mister Noa,ne pratis me  8)

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
    • Okružen Mrtvima - The Walking Dead - DOWNLOAD
« Reply #75 : , 14, , 2013, 23:49:01 »
Vjerovatno se puštanje sajta planira sa izlaskom novih brojeva, konkretno sa izlaskom Zagor 2  ;)

*

Offline Beibers

• 255
  • +9/-8
« Reply #74 : , 14, , 2013, 23:36:50 »
Nema više distribucije VČ.Jedini način do dolaska novih brojeva su striparnice.No ono što mene najviše zabrinjava je u prvom redu prekid distribucije Alana forda klasik i superklasik tj stripagenta i prekid distribucije Ludensa osim zagora extra i redovnog.Tu se dešavaju velika kašnjenja tj nekakve turbulencije koje još niko nije valjano objasnio.

*

Offline Snert

• **
  • 70
  • +4/-0
« Reply #73 : , 14, , 2013, 23:29:55 »

To znaci da bi reprint keca mogao uskoro.
Meni je veci problem distribucija VC ovdje u Sarajevu. Ne sjecam se kad sam vidio neko izdanje na kioscima, Zagor OP na primjer.

*

Offline Beibers

• 255
  • +9/-8
« Reply #72 : , 14, , 2013, 23:25:03 »

*

Offline Magico_Vento

• 496
  • +3/-2
« Reply #71 : , 14, , 2013, 22:56:12 »
Reprint keca ce ici sigurno ;) Meni licno odgovorili iz VČ-a

Trebao bi uskoro broj 5 pa nekad tamo poslije reprint keca

*

Offline Beibers

• 255
  • +9/-8
« Reply #70 : , 14, , 2013, 19:29:50 »
O tim reprintima se  priča već duže vrijeme.Povremeno poneki forumaš iskoči sa "sigurnim" informacijama o "brzom izlasku" koje se obično pokažu kao obične glasine. Zadnje takve pričice su došle prije 2 mjeseca da će izaći za novu godinu 2013 međutim već je sve davno prošlo i utihnulo bez pojavljivanja najavljenih izdanja.

*

Offline maki

• 450
  • +14/-11
« Reply #69 : , 14, , 2013, 19:03:30 »
Zlatane, odakle ti informacije o reprintu prve knjige Texa? Koliko je to pouzdano, zna li se datum. Znam da si ti aktivniji na svim forumima i općenito upućeniji. Hvala za odgovor.
Znate li Vi možda iz AC o ovome išta, ako je tako onda odmah jedna u stranu da se skloni  8)
P.S. Sorry što je off topic

Sve je nezvanićno, ono što je nama svojevremno rećeno je da je reprint prvog Mister No-a  Texa, trebao izaci za novu godinu 2011/2012.. "Pošto kupili po to prodali"

Znači, ništa....

*

Offline Agarthi Comics

• 1054
  • +18/-1
  • "zašto kupovati na trafici, pored www.stripovi.ba"
    • Internet prodavnica stripova - WEBSHOP
« Reply #68 : , 14, , 2013, 19:00:18 »
Zlatane, odakle ti informacije o reprintu prve knjige Texa? Koliko je to pouzdano, zna li se datum. Znam da si ti aktivniji na svim forumima i općenito upućeniji. Hvala za odgovor.
Znate li Vi možda iz AC o ovome išta, ako je tako onda odmah jedna u stranu da se skloni  8)

Sve je nezvanićno, ono što je nama svojevremno rećeno je da je reprint prvog Mister No-a  Texa, trebao izaci za novu godinu 2011/2012.. "Pošto kupili po to prodali"

*

Offline maki

• 450
  • +14/-11
« Reply #67 : , 14, , 2013, 17:49:13 »

*

Offline zlatanbihac

• 210
  • +1/-0
« Reply #66 : Srijeda, 13, , 2013, 16:38:18 »
To kolekcionarsko izdanje od VČ-a će biti kao i "KI Mister No" a to znači 6-7 brojeva u jednoj knjizi po cijeni od 34-35 KM.Mislim da to izdanje nije ni blizu konkurentno izdanju Agarthija koje je originalno,zatim svaki strip posebna sveska te mnogo bolje tehnički urađeno izdanje sa neuporedivo boljim papirom i naslovnicom te kesicom za strip, a sve po gotovo identičnoj cijeni.Naravno preduslov za sve je iole redovan izlazak brojeva jer bez toga sve je prazna priča..

Upravo to. Ako AC bude izdavao redovno, onda ću uzimati njihova izdanja, naravno. Ali ako ne, onda ide VČ, kao što uzimam knjige Mister No i Teks od VČ.
Da,potpuno se slažem.Ako Agarthi bude uspostavio neki kontinuitet onda uzimam njegovo izdanje a ako ne onda i ja kupujem  VČ KI.Inače zasad od tih kolekcionarskih izdanja VČ uzimam  Mister No-a koji je odlično urađen.Jedina zamjerka je što su prvi broj izdali u malom tiražu(a nema reprinta)tako da mi taj broj nedostaje i nemože se više naći.
ide ubrzo reprint prve knijge texa i prve i druge od mister noa...

*

Offline Beibers

• 255
  • +9/-8
« Reply #65 : Srijeda, 13, , 2013, 16:30:30 »
To kolekcionarsko izdanje od VČ-a će biti kao i "KI Mister No" a to znači 6-7 brojeva u jednoj knjizi po cijeni od 34-35 KM.Mislim da to izdanje nije ni blizu konkurentno izdanju Agarthija koje je originalno,zatim svaki strip posebna sveska te mnogo bolje tehnički urađeno izdanje sa neuporedivo boljim papirom i naslovnicom te kesicom za strip, a sve po gotovo identičnoj cijeni.Naravno preduslov za sve je iole redovan izlazak brojeva jer bez toga sve je prazna priča..

Upravo to. Ako AC bude izdavao redovno, onda ću uzimati njihova izdanja, naravno. Ali ako ne, onda ide VČ, kao što uzimam knjige Mister No i Teks od VČ.
Da,potpuno se slažem.Ako Agarthi bude uspostavio neki kontinuitet onda uzimam njegovo izdanje a ako ne onda i ja kupujem  VČ KI.Inače zasad od tih kolekcionarskih izdanja VČ uzimam  Mister No-a koji je odlično urađen.Jedina zamjerka je što su prvi broj izdali u malom tiražu(a nema reprinta)tako da mi taj broj nedostaje i nemože se više naći.
« Zadnja izmjena: Srijeda, 13, , 2013, 16:34:29 Beibers »

*

Offline djukak

• 111
  • +6/-0
« Reply #64 : Srijeda, 13, , 2013, 14:47:06 »

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.

*

Offline Beibers

• 255
  • +9/-8
« Reply #63 : Srijeda, 13, , 2013, 13:34:37 »

*

Offline Agarthi Comics

• 1054
  • +18/-1
  • "zašto kupovati na trafici, pored www.stripovi.ba"
    • Internet prodavnica stripova - WEBSHOP
« Reply #62 : Srijeda, 13, , 2013, 09:40:40 »
Pošto je Veseli najavio Martija od prvog broja, bilo bi poželjno da što pre nastavite, jer će se mnogi (pa i ja) odlučiti za VČ umesto pojedinačnih brojeva.

Pozdrav

Nastavak će biti jako brzo, s druge strane ko bude želio kupovati VC, to će i u raditi, bez obzira što se radi o istim naslovima, ipak su različito konfigurisana izdanja, izgledom i cijenom. Samo neka ima stripova i neka ljudi izaberu šta im najviše odgovara. Mi ćemo vratiti povjerenje sa sigurnošću izlaska, i odnosom kvalitet  cijena. Hvala Vam na sugestiji.

Pozdrav