Šangajski Đavo - Shangai Devil

• 14 replies
  • 3260 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline predrag

• 150
  • +5/-2
Odg: Šangajski Đavo - Shangai Devil
« Reply #15 : Utorak, 01, Svibanj, 2012, 01:27:46 »
Ja se nadam da ce ovaj serijal zaziviti u izdanju Agarthia nakon Skrivenog Lica.  :D

I ja,nisam imao namjeru sakupljati SL,ali danas sam ga kupio na trafici da cisto vidim kakav je i nakon citanja odlucio da ga uzimam jednako ,kao i MV,MM i Zagora kada izadje,a uzmimo i to da se radi samo o cetrnaest brojeva ,skupis ga za godinu.
AC IMATE LI ZA PRODAT OVIH KESICA JEDNO 100O-2000 KOMADA!Koja je cijena

*

Offline Davor2403

• 399
  • +12/-2
« Reply #14 : Nedjelja, 15, Travanj, 2012, 09:54:14 »
Hoće sigurno, već je praktično potvrđen! ;)

*

Offline Dabraka

• 305
  • +0/-0
« Reply #13 : Subota, 14, Travanj, 2012, 16:05:56 »
Ja se nadam da ce ovaj serijal zaziviti u izdanju Agarthia nakon Skrivenog Lica.  :D

*

Offline TwisterSG

• 979
  • +0/-0
« Reply #12 : Ponedjeljak, 05, O?UJAK, 2012, 22:27:26 »
Nadam se da će usdkoro biti na nekom od južnoslovenskih jezika
Bosnian storm in action

*

Offline aved

• 670
  • +5/-1
« Reply #11 : Ponedjeljak, 05, O?UJAK, 2012, 21:14:31 »
Uglavnom, svi koji su ga citali kazu da je dobar strip.
Dosli su niotkuda, krenuli nikamo i konacno postali nitko i nista.

*

Offline Magico_Vento

• 496
  • +3/-2
« Reply #10 : Ponedjeljak, 05, O?UJAK, 2012, 21:02:25 »
Jeli itko pročitao Dagdinog Shangai Devila da nam ostavi dojmove na stripu  :) :)
Posto znam talijanski procitao sam prva dva broja na talijanskom i obecavajuci je strip ;)

*

Offline CrisTowers

• 134
  • +0/-0
« Reply #9 : Ponedjeljak, 05, O?UJAK, 2012, 19:49:08 »
Jeli itko pročitao Dagdinog Shangai Devila da nam ostavi dojmove na stripu  :) :)

« Reply #8 : Srijeda, 22, VELJA?A, 2012, 17:02:51 »
Po meni je los potez za izdavanje Sangajskog Djavola. Vec je u Srbiji izaslo 3 broja, i pratit ce ukorak sa talijanima, a isto tako i Libellus ga planira izdati. Tako da imamo SC i HC varijantu + treba racunati da ce svako uzimati svoje maticno izdanje. A da Sangaj zavisi samo od bosanskohercegovackog trzista to je veoma lose i unaprijed osudjeno.
Skriveno Lice ce imati prolaznost jer se ocekuje kako ovdje tako i u Srbiji, s tim da ga treba izdati sto prije to bolje, a isto tako ga pojedini ocekuju i u Hrvatskoj- zbog cijene naravno.

Bolje se okrenuti Pricama iz baze Drugdje ili Gigantima od Misterije jer se traze.
Sasvim se slazem.

Ja se ne slažem. Meni lično nije toliko bitno da imam neki serijal od jednog izdavača, ali u ovom slučaju ako već budem imao SL u izdanju Agarthi Comicsa sigurno ću uzimati ŠĐ od istog izdavača, a ne da kombinujem sa drugim izdavačem, pogotovo ovde će biti presudan i sam format stripa, jer Dagda je počela sa izdavanjem ŠĐ u kraćem formatu u odnosu na Bonelli, a sama cena će biti slična.
« Zadnja izmjena: Srijeda, 22, VELJA?A, 2012, 17:04:26 Bruce Springsteen »

*

Offline Davor2403

• 399
  • +12/-2
« Reply #7 : Srijeda, 22, VELJA?A, 2012, 13:18:19 »
Iako su kolege iz Srbije započeli sa izdavanjem Šangajskog Đavola, prostom logikom i zaštitom svojih budućih kupaca, neminovno je izdavanje Šangajskoj Đavola uporedo ili nakon Skrivenog lica. Kupci iz Bosne i Hercegovine koji naravno nisu imali priliku se sresti sa Skrivenim licem, a žele ga imati u svojoj kolekciji će nakon završetka kratkog serijala željeti imati i nastavak avantura istog junaka. S obzirom da se za ova izdanja planira dodatno obogatiti tehničkim detaljima a i samim izgledom (pakovanjem) ova dva serijala će definitivno zaslužiti mjesto jedno pored drugog. Odluka još nije donesena, ali ako to bude i nauštrb samog Agarthi Comicsa, ova dva kratka serijala će se pojaviti za sve zainteresirane stripofile..

Sto reci nego - SVAKA CAST!  ;)

*

Offline Agarthi Comics

• 1054
  • +18/-1
  • "zašto kupovati na trafici, pored www.stripovi.ba"
    • Internet prodavnica stripova - WEBSHOP
« Reply #6 : Srijeda, 22, VELJA?A, 2012, 02:25:39 »
Iako su kolege iz Srbije započeli sa izdavanjem Šangajskog Đavola, prostom logikom i zaštitom svojih budućih kupaca, neminovno je izdavanje Šangajskoj Đavola uporedo ili nakon Skrivenog lica. Kupci iz Bosne i Hercegovine koji naravno nisu imali priliku se sresti sa Skrivenim licem, a žele ga imati u svojoj kolekciji će nakon završetka kratkog serijala željeti imati i nastavak avantura istog junaka. S obzirom da se za ova izdanja planira dodatno obogatiti tehničkim detaljima a i samim izgledom (pakovanjem) ova dva serijala će definitivno zaslužiti mjesto jedno pored drugog. Odluka još nije donesena, ali ako to bude i nauštrb samog Agarthi Comicsa, ova dva kratka serijala će se pojaviti za sve zainteresirane stripofile..

*

Offline Kit Carson

• *
  • 25
  • +0/-0
« Reply #5 : Srijeda, 22, VELJA?A, 2012, 00:11:34 »
Po meni je los potez za izdavanje Sangajskog Djavola. Vec je u Srbiji izaslo 3 broja, i pratit ce ukorak sa talijanima, a isto tako i Libellus ga planira izdati. Tako da imamo SC i HC varijantu + treba racunati da ce svako uzimati svoje maticno izdanje. A da Sangaj zavisi samo od bosanskohercegovackog trzista to je veoma lose i unaprijed osudjeno.
Skriveno Lice ce imati prolaznost jer se ocekuje kako ovdje tako i u Srbiji, s tim da ga treba izdati sto prije to bolje, a isto tako ga pojedini ocekuju i u Hrvatskoj- zbog cijene naravno.

Bolje se okrenuti Pricama iz baze Drugdje ili Gigantima od Misterije jer se traze.
Sasvim se slazem.
Tex od keca sa Galepovim naslovnicama

*

Offline Beg_Ultra

• 1050
  • +0/-0
« Reply #4 : Ponedjeljak, 20, VELJA?A, 2012, 22:44:51 »
Po meni, vec sami Magicni Vjetar i Skriveno lice su u podredjenom polozaju u odnosu na Zagora i Marti Misteriju (govorim za izdanja koja su zasad sigurna da ce krenuti da izlaze) jer nisu izlazili u Dnevniku i velikoj vecini ljudi su nepoznati. Zato mislim da je bolje kretati prvo sa izdanjima koja su izlazila u Dnevniku, jer ljudi ovdje ih znaju. Siguran sam da cete se sloziti da ce mnoooogo vise ljudi kupiti Teksa, Mister Noa, Zagora, Martija na kioscima, sigurno ce vise ljudi reci "Eee pazi Teks (Zagor, M No... ) njega nisam citao jos od 1986, daj da uzmem da vidim" ili "Vidi, Mister No, ovo sam citao kao mali, stari je toga imao dosta nekad" pa ce uzeti (ipak se tako proda mnogo brojeva nego sto mi mislimo, kad bi se izdavacke kuce oslanjale samo na nas koji smo u tome do grla - ne bi ni bilo stripova kod nas...) a sigurno ce se na taj nacin skupiti i novi kolekcionari... A siguran sam da ce mnogo manje ljudi reci sebi "Vidi, neki Skriveno lice, ovo lici na Bleka (Marka, Zagora, Teksa, Mikija) sto sam citao prije, bas cu uzeti da pogledam je li dobar strip" tako da je po meni bolje krenuti s onim provjerenim, sto kod nas skoro svi znaju, nego s nepoznatim izdanjima (npr, ja nikad nisam bio u prilici ni da vidim neki strip Skrivenog Lica ili Sangajskog djavola, cak ni Magicnog Vjetra s tim sto sam njega vidjao u Srb na kioscima), pa kad se fino stane na noge i sve se ustali, onda krenuti s globalno nepoznatim izdanjima
K A V A B U N G A

*

Offline aved

• 670
  • +5/-1
« Reply #3 : Ponedjeljak, 20, VELJA?A, 2012, 21:59:04 »

Dosli su niotkuda, krenuli nikamo i konacno postali nitko i nista.

*

Offline CrisTowers

• 134
  • +0/-0
« Reply #2 : Ponedjeljak, 20, VELJA?A, 2012, 15:06:08 »
Vidio sam na Dagdinoj službenoj stranici po dvadesetak stranica prva 3 broja, i mogu samo reći da mi se čini pravo zanimljivim, a i crtež vrlo dobar  :)

*

Offline Agarthi Comics

• 1054
  • +18/-1
  • "zašto kupovati na trafici, pored www.stripovi.ba"
    • Internet prodavnica stripova - WEBSHOP
Šangajski Đavo - Shangai Devil
« Reply #1 : Ponedjeljak, 20, VELJA?A, 2012, 14:58:34 »
A evo i prostora za još jednog budućeg junaka Agarthi Comicsa. Slobodno je da svoja mišljenja ideja i želje iznesete ovdje!