Knjige!

• 30 replies
  • 6109 views

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
    • Okružen Mrtvima - The Walking Dead - DOWNLOAD
Odg: Knjige!
« Reply #31 : Petak, 25, Listopad, 2013, 19:31:26 »
Inače ovo bybook-ovo izdanje je nešto veći format od predhodne 3 knjige, davinčijev kod, anđeli i demoni i izgubljeni simbol.. malo sam se začudio..

*

Offline Davor2403

• 399
  • +12/-2
« Reply #30 : Petak, 25, Listopad, 2013, 18:43:54 »
I ja moram nabaviti i čitati "Inferno", ali za sada neću da uzimam jer su ga precijenili! Buybookovo malo izdanje tankog uveza 22 KM, a VBZ izdanje iz Hrvatske malo veće a isto meki uvez 150kuna  :o
Ako negdje do Nove godine ne bude nikakvog sniženja, mislim da ću radije kupiti onda za 50 km englesko izdanje, ionako mi se nešto više čita engleska verzija, nisam nešto bio zadovoljan prijevodom "Izgubljenog Simbola"..

Inače ovih dana sam pročitao dvije knjige od Glenn Coopera, "Biblioteka Mrtvih" i "Knjiga Mrtvih Duša", imate ih u izdanju Znanja, KDS biblioteka po 5 i 7 km, odlične i zanimljive, samo tko će dočekati i da objave zadnji dio trilogije tek nekad iduće godine.. Moja preporuka svima  ;)

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
« Reply #29 : Petak, 25, Listopad, 2013, 12:30:03 »
Vrijeme je da se uhvatim u koštac i sa ovim  ;D

*

Offline Agarthi Comics

• 1054
  • +18/-1
  • "zašto kupovati na trafici, pored www.stripovi.ba"
    • Internet prodavnica stripova - WEBSHOP
« Reply #28 : Nedjelja, 14, Srpanj, 2013, 00:11:52 »
Stanje je definitivno loše. Ali da li to znači da trebamo ključ u brave i predati se.. Čini nam se da ne. A sa druge strane, možda bi mogli početi svako ispred svojih vrata počistiti. Možda štampati u svojoj zemlji, a ne u Kini. Pa zatvoriti čitav krug...

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9

*

Offline Atebash

• 370
  • +6/-0
    • BHLegend - Classic Games
« Reply #26 : Utorak, 04, Lipanj, 2013, 21:00:05 »
Nedavno sam bas pricao s prijateljem koji radi u Sahinpasicu. Strasno je kod nas stanje... Kod nas su TKD Sahinpasic i Buybook 2 najveca izdavaca, a da su kojim slucajem iz Hrvatske bili bi potpuno marginalni obzirom na broj izdanja. Nema potraznje, niko nista ne cita i ne zanima ljude... Grozno.

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
« Reply #25 : Utorak, 04, Lipanj, 2013, 17:14:44 »
ma strašno je kod nas u BiH ..evo ostavit ćemo stripove po strani.. ali niti knjige ne prolaze dobro.. izdavači su u odnosu na HR i Srbiju u velikom zaostatku.. da ne shvati neko pogrešno..ne smeta mi uzeti izdanja iz susjednih država..ali naravno da bih volio iz svoje države.. a dok se situacija ne popravi ja prilike ne propuštam heheh  ;)

*

Offline Atebash

• 370
  • +6/-0
« Reply #24 : Utorak, 04, Lipanj, 2013, 08:45:27 »
Istina :D Ovim tempom mi cemo svoje izdanje imati oko 2045. godine, a ja cu tada vise posjecivati apoteke nego striparnice ili knjizare :D

Doduse, uvijek se mogu nabaviti i izdanja na engleskom jeziku!

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
« Reply #23 : Utorak, 04, Lipanj, 2013, 00:10:42 »
heh.. ni meni se ne sviđa to.. ali ako budem ja čekao da ovi naši iz BiH nešto izdaju što je popularno onda budem se načekao.. zato ću nabaviti.. baš kao i strip što sam krenuo nabavljati od Darkwood-a .. svi podjednako imaju priliku da izdaju nešto.. pa ko prvi njegova djevojka hehheh  ;D

*

Offline Atebash

• 370
  • +6/-0
« Reply #22 : Ponedjeljak, 03, Lipanj, 2013, 15:39:25 »
Meh, moja zamjerka ide na pisanje engleskih naziva na nacin na koji se to radi u Srbiji i koji meni nikako ne lezi... Zbog toga ne kupujem izdanja iz Srbije, bas ne mogu da svarim ovo Džej umjesto Jay... Mozda sam naopak ali sam takav :D

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
« Reply #21 : Nedjelja, 02, Lipanj, 2013, 20:47:31 »
Za ljubitelje knjige evo uskoro nešto novo na našem tržištu.. to jest balkanskom tržištu  ;) .. Naime izdavačka kuća Paladin je najavila izlazak prve od tri The Walking Dead novele .. OKRUŽEN MRTVIMA - Guvernerov Uspon (The Walking Dead: Rise of the Governor). Drugi i treći nastavak su: The Walking Dead: The Road to Woodbury i The Walking Dead: The Fall of the Governor .. Za ljubitelje The Walking Dead globalnog fenomena (na primjer kao ja  ;D) ovo će biti duplo uživanje..

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
« Reply #20 : Srijeda, 07, Studeni, 2012, 20:21:34 »
Nećeš se pokajati, a ako uspiješ poslije "Anđeli i Demoni" ne nabaviti i odmah pročitati "Da Vincijev Kod" i "Izgubljeni "Simbol" imaš piće od mene... ;)

Ja sam nedavno pročitao Lee Child - Jedan Hitac, knjiga po kojoj u 12-om mjesecu dolazi film Jack Reacher sa Tom Cruiseom, onako ništa posebno.. Pročitao sam i Daniel Silva - Moskovska Pravila, e to je puno više triler u mom stilu, samo da nije onoliko pro američe i pro izraelske propagande, to je katastrofa, a toliko lik piše protiv Rusije da je do ne viđeno, no svejedno odlična knjiga ;)
Znači izgubit ću piće ;) pošto imam u planu i te dvije nabaviti pa da zajedno krase policu, naravno nakon što ih pročitam, :D

*

Offline Davor2403

• 399
  • +12/-2
« Reply #19 : Srijeda, 07, Studeni, 2012, 14:26:21 »
Nećeš se pokajati, a ako uspiješ poslije "Anđeli i Demoni" ne nabaviti i odmah pročitati "Da Vincijev Kod" i "Izgubljeni "Simbol" imaš piće od mene... ;)

Ja sam nedavno pročitao Lee Child - Jedan Hitac, knjiga po kojoj u 12-om mjesecu dolazi film Jack Reacher sa Tom Cruiseom, onako ništa posebno.. Pročitao sam i Daniel Silva - Moskovska Pravila, e to je puno više triler u mom stilu, samo da nije onoliko pro američe i pro izraelske propagande, to je katastrofa, a toliko lik piše protiv Rusije da je do ne viđeno, no svejedno odlična knjiga ;)

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
« Reply #18 : Utorak, 06, Studeni, 2012, 21:04:49 »
Trenutno čitam D. Brown-a, Anđeli i Demoni .. inače knjige mi nisu na prvom mjestu, ali volim pročitati ponešto na temu misterije, SF i tome slično :)

*

adis

« Reply #17 : Srijeda, 25, Travanj, 2012, 22:51:52 »
Trenutno čitam Grishama, "Saradnik". Odličan pravni triler. Samo nisam upratio da li je još nešto izašlo od istog autora u onim izdanjima koja se prodaju u Konzumu.