Anketa

Ako ikada dozivimo agartijev povratak,njihova izdanja:

sigorno bih kupovao.bez razmisljanja
5 (35.7%)
nema sanse previse puta smo slagani
2 (14.3%)
sacekao bih razvoj sitvacije,ako izdaju par nivih brojeva,mozda
3 (21.4%)
ne vjerujem da Agarti ima snage da izda nesto novo
4 (28.6%)

Ukupno Glasova: 13

Agartijev povratak(price iz paralelne dimenzije)

• 54 replies
  • 8373 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline kokan

• 161
  • +7/-0
Odg: Agartijev povratak(price iz paralelne dimenzije)
« Reply #55 : Subota, 06, Prosinac, 2014, 05:34:56 »
Ajde da i to cudo docekamo 8)

*

Offline Atebash

• 370
  • +6/-0
    • BHLegend - Classic Games
« Reply #54 : Subota, 06, Prosinac, 2014, 00:40:58 »

Objavljeno nesto iza ponoci, 06.12.2014.

*

Offline kokan

• 161
  • +7/-0
« Reply #53 : Srijeda, 26, Studeni, 2014, 22:26:36 »
Pa je li bio iko sa foruma?Ima li ikakvih vijesti za nova izdanja?

*

Offline kokan

• 161
  • +7/-0
« Reply #51 : Srijeda, 26, Studeni, 2014, 19:40:02 »
Ista novo?

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
    • Okružen Mrtvima - The Walking Dead - DOWNLOAD
« Reply #50 : ?ETVRTAK, 20, Studeni, 2014, 12:01:35 »
Po nekoj logici, licence se kupuju na određeno vrijeme, a ne zauvijek. Dagda i dalje drži licencu, pretpostavljam kupljenu nakon AC-a, ali ne izdaje, dok je AC-u vjerovatno istekla.

Sigurno je tako, ali mi je to glupo kupiti licencu a ne izdavati, mada mislim da ima neka i obaveza ako nešto kupiš da moraš i plasirati.. Valjda uspijemo bar SL i JD nekada kompletirati, a do tada ima brdo stripova koji idu redovno  8)

*

Offline Atebash

• 370
  • +6/-0
« Reply #49 : ?ETVRTAK, 20, Studeni, 2014, 11:52:40 »
Majke mi, kad vidim da od ovoga fakat vise nema nista, dodje mi da organizujem par ljudi, uzmemo licencu i nastavimo tamo gdje je AC stao. Uz mali tiraz, samo za ljude koji zele nastaviti kolekciju. Koliko bi bilo realno uraditi tako nesto? Ovo ja malo iz huje doduse... :D

*

Offline sinister

• 482
  • +6/-5
« Reply #48 : ?ETVRTAK, 20, Studeni, 2014, 09:27:55 »
Po nekoj logici, licence se kupuju na određeno vrijeme, a ne zauvijek. Dagda i dalje drži licencu, pretpostavljam kupljenu nakon AC-a, ali ne izdaje, dok je AC-u vjerovatno istekla.
Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
« Reply #47 : Srijeda, 19, Studeni, 2014, 15:43:09 »
Nešto me zanima pa da vidim ako ću dobiti odgovor, kako to da je Agarthi Comics uklonjen sa Licenci na Bonelli stranici  sa svih izdanja, a Dagda koja isto nije izdala niti jedan broj Jan Dix i Skriveno Lice još od 2012-e stoji tamo pored tih izdanja. Još je AC više brojeva izdao od njih što se tiče ova dva stripa.. Vidim neko od AC je tu na forumu pa ako može odgovor..

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
« Reply #46 : Ponedjeljak, 17, Studeni, 2014, 12:05:16 »
Ja iskreno ne znam šta da mislim uopšte o ovom potezu AC-a .. i dalje mislim da bi im bilo bolje da batale kiosk izdanja i da rade poput drugih izdavača koji redovno izdaju stripove i plasiraju po regiji.. AF me iskreno kao strip ne zanima

*

Offline Jonah Hex

• 215
  • +8/-1
« Reply #45 : Nedjelja, 16, Studeni, 2014, 23:42:45 »
AHahahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahaha

*

Offline kokan

• 161
  • +7/-0
« Reply #44 : Nedjelja, 16, Studeni, 2014, 20:23:48 »
Ja sam AF nekoliko brojeva pročitao kao manji, u početku susreta sa stripom, ali tad je kupovna moć bila manja i eliminirao sam ga i nikad se nisam na njega vraćao upravo zbog milijun izdanja koje ima a nije mi se ni dalo tražiti numerologiju.
Sad i kad bi krenuli od keca em mi AC ne ulijeva povjerenje a ne postoji ni želja da počnem s AF-om.

Alan Ford je jedan od najboljih stripova izdatih kod nas.Pogotovo period od 8-50 broja,razbija koliko je dobro.Ko voli satiru i humor,a odlican crtez ne moze promasiti.
Problem je samo sto su izdanja AF dostupna u 1001 verziji,mada ko zna dokazano je i to da ljude radje kupuju stoti reprint nekoga izdanja,nego nesto novo

*

Offline Atebash

• 370
  • +6/-0
« Reply #43 : Nedjelja, 16, Studeni, 2014, 17:14:53 »

Navodno planiraju da nastave sa zapocetim serijalima,posto treba da krene sa radom njihova stamparija.
Valjda ce da krene jednom i agartijevo izdavastvo,sto se tice AF ni meni nije najasnije,ali posto oni imaju striparnicu valjda imaju bolji
uvid u to sta ljudi zele(kupuju).
Iskreno ja drzim palceve da krenu sa Magicnim,Martijem i da zavrse Skriveno lice i Jana Dixa.
Mislim (nadam se) da su i oni svjesni da su ljudi izgubili povjerenje u njih i da ce im se Alan Ford prodavati jedino ako i ostale serijale nastave tamo gdje su stali. NIKO ne voli nedovrsene stvari, a trenutno ih imaju... koliko? 5? 6? I da je jedan bilo bi previse.

Bilo bi lijepo da je ta prica o stampariji istina i da ce, nakon sto se ta prica zaokruzi, AC nastaviti sa izdavanjem sopstvenih izdanja. Mnogobrojni izdavaci iz susjednih zemalja dokazuju da novac i kupci nisu problem, bitno je imati dobru ideju i nacin plasiranja izdanja i sve se moze. Pogledajte samo cijene Fibrinih izdanja, a prodaju se...

*

Offline maki

• 450
  • +14/-11
« Reply #42 : Nedjelja, 16, Studeni, 2014, 15:10:07 »
Ja sam AF nekoliko brojeva pročitao kao manji, u početku susreta sa stripom, ali tad je kupovna moć bila manja i eliminirao sam ga i nikad se nisam na njega vraćao upravo zbog milijun izdanja koje ima a nije mi se ni dalo tražiti numerologiju.
Sad i kad bi krenuli od keca em mi AC ne ulijeva povjerenje a ne postoji ni želja da počnem s AF-om.

*

Offline kokan

• 161
  • +7/-0
« Reply #41 : Nedjelja, 16, Studeni, 2014, 14:50:10 »

Navodno planiraju da nastave sa zapocetim serijalima,posto treba da krene sa radom njihova stamparija.
Valjda ce da krene jednom i agartijevo izdavastvo,sto se tice AF ni meni nije najasnije,ali posto oni imaju striparnicu valjda imaju bolji
uvid u to sta ljudi zele(kupuju).
Iskreno ja drzim palceve da krenu sa Magicnim,Martijem i da zavrse Skriveno lice i Jana Dixa.