Comming soon - Agarthi !!!

• 2693 replies
  • 210710 views

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

*

Offline duka79

• 119
  • +9/-2
Odg: Comming soon - Agarthi !!!
« Reply #2304 : Srijeda, 11, Prosinac, 2013, 22:14:09 »
mislim da su se oni bacili na striparnicu i na prodaju drugih izdanja sto se tice njihovih novih izdanja ja sam izgubio svaku nadu

« Reply #2303 : Srijeda, 11, Prosinac, 2013, 22:01:02 »
AC je po svemu sudeci otisao u zimski san.Sada me smo brine da se vise nece ni probuditi.

Može biti... ::) ::) ::)Ali je moguće da nas žele obradovati za novu godinu...inaće,možemo svašta očekivati.Meni je samo najdraža želja da počnu izlazit po dva primjerka MM i MV-a. ::) ::) ::)

*

Offline predrag

• 150
  • +5/-2
« Reply #2302 : Srijeda, 11, Prosinac, 2013, 18:46:51 »
AC je po svemu sudeci otisao u zimski san.Sada me smo brine da se vise nece ni probuditi.

*

Offline Wilding

• *
  • 2
  • +1/-0
« Reply #2301 : Utorak, 10, Prosinac, 2013, 23:02:37 »
Da mi je znati kad će u striparnicu stići izdanja Libellusa. Zna li iko?

*

Offline maki

• 450
  • +14/-11
« Reply #2300 : , 05, Prosinac, 2013, 12:19:31 »
Na žalost, ovo neodoljivo podsjeća na onu prvu krizu. Stripova nema, a AC govori "malo je zapelo", "brzo će", "kad budemo znali javit ćemo", "nije do nas" itd.  :'(

« Reply #2299 : Srijeda, 04, Prosinac, 2013, 23:32:40 »
Pa dobro sada Zagor,ono što nas više zanima je kada stižu novi stripovi iz AC... :)

*

Offline Mr X Jr

• **
  • 69
  • +6/-1
« Reply #2298 : Srijeda, 04, Prosinac, 2013, 18:31:49 »
Davore moram ti odgovoriti i mislim da nisi upravu. Proslo je mnogo vremena od kada se na nasim kioscima pojavilo izdanje Zagora koje ce ici od pocetka ili bilo kakvo zapravo. VC i Ludens ne dolazi ni najmanje redovno,pa nove generacije ne mogu uzimati ove stripove. Ja sam par puta pokusao sa VC Zagorom i uzmem 2 broja i kad mi treba treci da zavrsim epizodu - njega nema.

Zato mislim da je trebalo krenuti sa "velikim" junacima koje voli sira publika. Vremenom bi se napravio profit i mogli bismo uci u pricu o manje poznatim i kracim serijalima,koji bi ponovo imali svoju publiku,ali bi tu profit bio manje bitan,jer Zagor i MM u tom slucaju vec imaju u tom trenutku znacajnu publiku i prihode.

AC mora da shvati da oni u ovaj posao ulaze kao firma i biznismeni,a ne kao ljubitelji stripa. To mogu biti tek na drugom mjestu. Prvo biznis i ekonomija. Sve to u sluzbi ljubitelja stripa,a kada se biznis razvije onda gledaj svoje zelje i zelje manjih grupa pa ubacuj Jana Dixa koliko god ti je bolja ;)

Business 101

+1000

davore, ti ko da ne živiš u stvarnom svijetu, pa pojma nemaš da današnjim klincima stripovi nisu interesantni. njima su jedino zanimljive igrice i facebook.

tek možda 5% njih ima neko interesovanje za strip. izdavači na ovim prostorima preživljavaju i opstaju iskljčivo na nama, staroj prijeratnoj gardi odrasloj na ZS i LMS.

evo moj prijatelj je krenuo prvi put nakon rata da kupuje neki strip i to je bio agarti MM i odustao definitivno kad je vidio kako MM rijetko izlazi.

Pa ja upravo to i govorim! Ali tih 5% koji se odluče čitati strip, neće uzeti Zagora!

A ako stripovi ovise samo o staroj gardi, evo onda vidimo kako dobro i ide, i kako Zagor ima najviše brojeva...

Jeste stara garda u vecini,ali ima i mladjih. Evo ja imam 17 godina i obozavam stripove,imam u kolekciji Zagora,DD,MV,SL,MM,The Walking Dead,Alan Ford,Myster No,Nathan Never,Parabellum strip magazin,Blek,Komandant Mark,nekih starih brojeva Miki Mausa,cak i jednu knjigu Warcraft stripa.. Naravno vecina ovoga je u manjim kolicinama,najvise je Zagora,zatim DD i sad pokusavam uklopiti nova izdanja od AC-a , sve osim JD i narucujem preko neta americko izdanje TWD.

Tako da,daleko bilo da se zasniva samo na staroj gardi.

*

Offline Beibers

• 255
  • +9/-8
« Reply #2297 : Srijeda, 04, Prosinac, 2013, 18:18:41 »
Još 4-5 mjeseci i završava zima a onda nadam se kao i prošlog proljeća i novi brojevi naših omiljenih strip junaka.

*

Offline Davor2403

• 399
  • +12/-2
« Reply #2296 : Srijeda, 04, Prosinac, 2013, 13:33:23 »
Davore moram ti odgovoriti i mislim da nisi upravu. Proslo je mnogo vremena od kada se na nasim kioscima pojavilo izdanje Zagora koje ce ici od pocetka ili bilo kakvo zapravo. VC i Ludens ne dolazi ni najmanje redovno,pa nove generacije ne mogu uzimati ove stripove. Ja sam par puta pokusao sa VC Zagorom i uzmem 2 broja i kad mi treba treci da zavrsim epizodu - njega nema.

Zato mislim da je trebalo krenuti sa "velikim" junacima koje voli sira publika. Vremenom bi se napravio profit i mogli bismo uci u pricu o manje poznatim i kracim serijalima,koji bi ponovo imali svoju publiku,ali bi tu profit bio manje bitan,jer Zagor i MM u tom slucaju vec imaju u tom trenutku znacajnu publiku i prihode.

AC mora da shvati da oni u ovaj posao ulaze kao firma i biznismeni,a ne kao ljubitelji stripa. To mogu biti tek na drugom mjestu. Prvo biznis i ekonomija. Sve to u sluzbi ljubitelja stripa,a kada se biznis razvije onda gledaj svoje zelje i zelje manjih grupa pa ubacuj Jana Dixa koliko god ti je bolja ;)

Business 101

+1000

davore, ti ko da ne živiš u stvarnom svijetu, pa pojma nemaš da današnjim klincima stripovi nisu interesantni. njima su jedino zanimljive igrice i facebook.

tek možda 5% njih ima neko interesovanje za strip. izdavači na ovim prostorima preživljavaju i opstaju iskljčivo na nama, staroj prijeratnoj gardi odrasloj na ZS i LMS.

evo moj prijatelj je krenuo prvi put nakon rata da kupuje neki strip i to je bio agarti MM i odustao definitivno kad je vidio kako MM rijetko izlazi.

Pa ja upravo to i govorim! Ali tih 5% koji se odluče čitati strip, neće uzeti Zagora!

A ako stripovi ovise samo o staroj gardi, evo onda vidimo kako dobro i ide, i kako Zagor ima najviše brojeva...

*

Offline Jonah Hex

• 215
  • +8/-1
« Reply #2295 : Utorak, 03, Prosinac, 2013, 21:13:31 »
Usput,izvinite ako smaram.Nego kada prekidate pauzu?I kada dolaze novi stripovi? ;)
;D

« Reply #2294 : Utorak, 03, Prosinac, 2013, 20:01:20 »
Usput,izvinite ako smaram.Nego kada prekidate pauzu?I kada dolaze novi stripovi? ;)

*

Offline snajperista

• **
  • 90
  • +9/-5
« Reply #2293 : Utorak, 03, Prosinac, 2013, 09:10:51 »

Business 101

+1000

*

Offline maki

• 450
  • +14/-11
« Reply #2292 : Ponedjeljak, 02, Prosinac, 2013, 11:06:56 »
Dobro, dobro... kad se prekida pauza?

*

Offline Mr X Jr

• **
  • 69
  • +6/-1
« Reply #2291 : Nedjelja, 01, Prosinac, 2013, 22:07:12 »
Mislim da je to sasvim uredu. Zelje izdavaca se trebaju postovati,ali mislim da bi za samog izdavaca moj prijedlog bolje funkcionisao. Prvo se trebalo krenuti sa stvarima koje su ekonomski najisplativije pa kasnije akda postoji veci kapital mogu se ispunjavati licne zelje na mnogo laksi nacin :) Svi bi bili sretni i zadovoljni, a izdanja bi bila mnogo redovnija.

*

Offline Atebash

• 370
  • +6/-0
    • BHLegend - Classic Games
« Reply #2290 : Nedjelja, 01, Prosinac, 2013, 20:26:55 »
Ja kupujem sve pa me zanima kad cu ponovo potrositi novac na vasa izdanja? :D