Comming soon - Agarthi !!!

• 2693 replies
  • 186142 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
    • Okružen Mrtvima - The Walking Dead - DOWNLOAD
Odg: Comming soon - Agarthi !!!
« Reply #2679 : Srijeda, 05, Studeni, 2014, 11:34:41 »
DMX, nisu spominjali datume?
Nisu spominjali datume..

i ima li kakav link na tu emisiju gde je objavljen prilog?
Nisam još nigdje vidjeo link od priloga, a korisnici Moja TV i sličnih IPTV usluga koje imaju mogućnost pokretanja snimljenih emisija mogu pogledati pred kraj Dnevnika 3 na FTV , Ako nađem gdje video postaviti ću tu..

*

Offline maki

• 450
  • +14/-11
« Reply #2678 : Srijeda, 05, Studeni, 2014, 11:21:24 »
Živi bili pa vidjeli. Zasad mi ni taj njihov govor na FTV-u nije ništa različito od onog obećavanog preko foruma ili FB-a. Ako nastave ne znam kako ću se ponašati, evo npr. sad MM knjigu 2 od VČa izlazi- uzeti ili ne?

uzeti, naravno.

Problem je sto mi je prva izmigoljila.  >:( Da li u njoj zavrsava neka prica? (bez 'nastavit ce se')

*

Offline djukak

• 111
  • +6/-0
« Reply #2677 : Srijeda, 05, Studeni, 2014, 10:56:09 »
i ima li kakav link na tu emisiju gde je objavljen prilog?
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.

*

Offline djukak

• 111
  • +6/-0
« Reply #2676 : Srijeda, 05, Studeni, 2014, 10:54:49 »
Živi bili pa vidjeli. Zasad mi ni taj njihov govor na FTV-u nije ništa različito od onog obećavanog preko foruma ili FB-a. Ako nastave ne znam kako ću se ponašati, evo npr. sad MM knjigu 2 od VČa izlazi- uzeti ili ne?

uzeti, naravno.
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.

*

Offline maki

• 450
  • +14/-11
« Reply #2675 : Srijeda, 05, Studeni, 2014, 10:50:06 »

*

Offline Poletarac

• *
  • 2
  • +0/-0
« Reply #2674 : Srijeda, 05, Studeni, 2014, 09:52:48 »
Nisam pisao na forumu ima godinu čini mi se :D

Ma mogu oni sada pokrenuti što žele, i imati zlatne korice ja od njih ne bih uzeo ništa više, sem možda koji One Shot ili nešto sl, mislim toliko laži i zavaravanja, i toliko obećanja da će se završiti započeta izdanja teško bilo što može isprati..

Možda je onda bolje da budete dosljedni i ne uzimate ništa, ako su Vas već toliko duševno povrijedili.

*

Offline Davor2403

• 399
  • +12/-2
« Reply #2673 : Srijeda, 05, Studeni, 2014, 06:57:18 »
Nisam pisao na forumu ima godinu čini mi se :D

Ma mogu oni sada pokrenuti što žele, i imati zlatne korice ja od njih ne bih uzeo ništa više, sem možda koji One Shot ili nešto sl, mislim toliko laži i zavaravanja, i toliko obećanja da će se završiti započeta izdanja teško bilo što može isprati..

*

Offline DMX

• 435
  • +15/-9
    • Okružen Mrtvima - The Walking Dead - DOWNLOAD
« Reply #2672 : Utorak, 04, Studeni, 2014, 22:32:20 »
Nisam htio prije ništa govoriti tu kad sam davno pitao ljude iz AC što će biti dalje sa izdavanjem stripova, a sada mogu kad su već i oni to spomenuli javno sinoć na FTV .. Radi se o tome da AC pokreće svoju štampariju i samim tim izdavanje stripova bi trebalo biti kako treba a rekli su da će to uticati i na cijenu stripova, to znači da će biti jeftiniji.. Neću lagati pa reći kako nisam ljut, razočaran i mnogo štošta zbog toga što su ispali neodgovorni sa izdavaštvom, ali ipak u meni još postoji doza povjerenja pa ću pratiti dalje što me bude zanimalo i to sa dozom opreza. Uostalom ako i sada nakon javnog iznošenja planova na nacionalnoj televiziju bude isto stanje sa izdavanjem onda bar mogu reći da su sami sebi zapečatili sudbinu..
Želim im sreću u ovom projektu i da uspije sve na radost nas ljubitelja stripova.. Ako smo iskreni ljubitelji brzo ćemo zaboraviti na sve što se izdešavalo kad i ako bude sve krenulo kako treba.

*

Offline Jonah Hex

• 215
  • +8/-1
« Reply #2671 : Subota, 01, Studeni, 2014, 21:01:25 »
Ima, ima brani Sarajevo :P :P

*

Offline XchocoX

• *
  • 4
  • +1/-1
« Reply #2670 : ?ETVRTAK, 30, Listopad, 2014, 15:28:45 »
ima li Valtera na vidiku :P

*

Offline Jonah Hex

• 215
  • +8/-1
« Reply #2669 : ?ETVRTAK, 04, Rujan, 2014, 23:21:46 »
Ali to još uvijek ne objašnjava problem Valtera niti blokade nekih brojeva koje AC ne izdaje.

*

Offline Colt

• *
  • 8
  • +4/-4
« Reply #2668 : Srijeda, 03, Rujan, 2014, 19:00:35 »
Zasto VC nije na kioscima u Hrvatskoj? Ili Ludens u Srbiji, iskljucujuci izdanja van SBE, poput Marka i Bleka? Izdavacka kuca koja izdaje odredjenog junaka ili proizvode ima pravo da zabrani distribuciju istog na kioske u svojoj zemlji, na osnovu ekskluzivnog prava. Dakle, VC izdanja mozes naci u hrvatskim striparnicama u ogranicenim kolicinama, ali ne i na kioscima, u sirokoj distribuciji. Bez obzira na to da li se preklapaju ili ne sa Ludensovim. Zasto? Kao sto vec rekoh, niko ne zeli da kupac dodje na kiosk i eventualno uzme izdanje iz susedne drzave. Pretpostavljam da Agarthi smatra da je potpisivanjem ugovora sa SBE preuzeo sva prava na teritoriju BiH i da Ludens/VC ne mogu ici na kioske.

*

Offline snajperista

• **
  • 90
  • +9/-5
« Reply #2667 : Srijeda, 03, Rujan, 2014, 14:19:08 »
Jel ima Agarthija na kioscima u Hrvatskoj ili Srbiji? Nema. Kao sto ni VC nema u Hrvatskoj a Ludens je u Srbiji prisutan u vidu Esse-Gesse stripova i PSDZ jer tu VC verovatno nije imao zamerku. Jednostavno, ako imas licencu za odredjenog junaka(e), podrazumeva se da ces je maksimalno iskoristiti i "spreciti" konkurenciju da ti "preotima" kupce (dodjes na kiosk i radije uzmes Ludens nego VC jer si njega prvo primetio).

koliko ja znam, ludens ima prava za BiH kad su njihovi stripovi u pitanju. i to ima prava od samog početka te izdavačke kuće, dakle mnogo, mnogo godina prije agarthija.

*

Offline branko80

• *
  • 46
  • +5/-0
« Reply #2666 : Subota, 30, Kolovoz, 2014, 22:24:11 »
Mislim da od svega ovoga nece biti nista,ili tresla se gora rodio se mis.
Ja nisam odavle!

*

Offline Jonah Hex

• 215
  • +8/-1
« Reply #2665 : Subota, 30, Kolovoz, 2014, 18:26:18 »
Jel ima Agarthija na kioscima u Hrvatskoj ili Srbiji? Nema. Kao sto ni VC nema u Hrvatskoj a Ludens je u Srbiji prisutan u vidu Esse-Gesse stripova i PSDZ jer tu VC verovatno nije imao zamerku. Jednostavno, ako imas licencu za odredjenog junaka(e), podrazumeva se da ces je maksimalno iskoristiti i "spreciti" konkurenciju da ti "preotima" kupce (dodjes na kiosk i radije uzmes Ludens nego VC jer si njega prvo primetio).
Colt, a koje to priče izdaje AC koje se poklapaju s VC ili LU. Zar Lu-ovo izdavanje ZG iznad proja 500 prestavlja problem ACkoji kreće od broja 1?