Strip prijedlozi za Agarthi Comics

• 121 replies
  • 20844 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline kokan

• 161
  • +7/-0
Odg: Strip prijedlozi za Agarthi Comics
« Reply #107 : Petak, 13, Srpanj, 2012, 17:29:51 »
U Srbiji redovno izlazi,samo je ovde problem sa distribucijom

*

Offline Sandro

• *
  • 3
  • +0/-0
« Reply #106 : Petak, 13, Srpanj, 2012, 17:08:07 »
Dali ste i vi  čuli da  Veseli Četvrtak poropada  :-\

*

Offline kokan

• 161
  • +7/-0
« Reply #105 : Ponedjeljak, 02, Srpanj, 2012, 21:11:53 »
Meni su bas dobra vecina ovih novih izdanja.Citao sam poneki broj ili sve skoro od svih.Jedino mi Gea nije legla,ali nikako.Za ostale samo rijeci hvale.U pravu si,svaka dva mijeseca ide Teks

*

Offline Kily

• **
  • 93
  • +0/-0
« Reply #104 : Ponedjeljak, 02, Srpanj, 2012, 21:01:15 »
u Hrvatskoj je Tex svako 2 mjeseca  :)
Da, o ukusima se ne raspravlja ali evo ja sam uzeo SL kao podršku izdavaču, oko Dixa se mislim, bude li Shanghai Devil neću uzimati, ipak mislim da je MV jedino normalno od Bonellija iza 1990. god. Zato ako se misle nova izdanja treba dobro ispipati puls
« Zadnja izmjena: Ponedjeljak, 02, Srpanj, 2012, 21:03:42 Kily »

*

Offline kokan

• 161
  • +7/-0
« Reply #103 : Ponedjeljak, 02, Srpanj, 2012, 20:59:37 »
Pa u Srbiji sada idu svaka tri mjeseca Teks i  Mister No.Kod Hrvata Teks isto svaka tri mjeseca,M NO ne ide vise nikako.Teksa sam kupio trecu knjigu VC.ali je toliko naivno da sam je samo spakovao na policu.Moze se jedino koristiti kao istorijski arhiv kako je sve pocelo.Mozda je nekom dobro?!O ukusima ne vrijedi raspravljati

*

Offline Kily

• **
  • 93
  • +0/-0
« Reply #102 : Ponedjeljak, 02, Srpanj, 2012, 20:48:03 »
Zna li se koliki je bio tiraž prva dva broja MV-a npr., primjetio sam kod Ludensa da su podatke o tiražu prije stavljali, od ove godine ne objavljuju... može li se znati izravno od Agarthija koji je strip išao u kojem tiražu i koji je najbolje prošao, je li nam izdavač zadovoljan?
Inače, ne znam zašto mnogi govore da Tex i Mister No krepavaju... Mislim da bi Mister No od 1. broja bio dobar potez i Tex odabrane priče nešto po uzoru na Ludensov Zagor klasik, epizodu uvezati u jednu knjižicu bi meni bilo najbolje, ako tu nema smetnja od Bonellija. Ipak, Texa od početka znaju samo oni stariji od 35-40 godina...
« Zadnja izmjena: Ponedjeljak, 02, Srpanj, 2012, 20:50:06 Kily »

*

Offline kokan

• 161
  • +7/-0
« Reply #101 : Ponedjeljak, 02, Srpanj, 2012, 20:36:03 »
Izgleda da danas nema nikakve logike?!Pilota prodaju 180 komada,a Blekov tiraz 7000-8000 tu negdije.Ugase Martija pokrenu Mikija. :P
Znaci pola ovaga sto pisemo po forumima je nista.Trziste ima svoje zakone.Htjeli mi to priznati,ili ne.Najbolje je da Agarti,ako moze ovo sto ima gura nekim brzim tempom.Za nove junake ima vremena,ako firma krene na zelenu granu. :D

*

Offline Snert

• **
  • 70
  • +4/-0
« Reply #100 : Ponedjeljak, 02, Srpanj, 2012, 18:43:24 »
Mister No knjiga VC kosta 30km,a sadrzi sedam epizoda.Tako da po prostoj racunici jedna epizoda dodje malo vise od 4km. :)
Uz DD knjige.jedna od najacih stripovski edicija.Plus fantasticni tekstualni dodaci.Libelus je vec druga prica.Fantasticno uradjeno izdanje,ali uz fantasticnu cijenu.

Slazem se, s tim da je vec sad VC Mister No prvu i drugu knjigu jako tesko nabaviti a to je 14 brojeva, a ima nas koji smo to fulali. Opet sa druge strane tesko je procijeniti koliko bi publike privukao Mister No tako da AC vjerovatno nece kretati sa tim serijalom.

*

Offline kokan

• 161
  • +7/-0
« Reply #99 : Ponedjeljak, 02, Srpanj, 2012, 14:57:23 »
Mister No knjiga VC kosta 30km,a sadrzi sedam epizoda.Tako da po prostoj racunici jedna epizoda dodje malo vise od 4km. :)
Uz DD knjige.jedna od najacih stripovski edicija.Plus fantasticni tekstualni dodaci.Libelus je vec druga prica.Fantasticno uradjeno izdanje,ali uz fantasticnu cijenu.

*

Offline Beg_Ultra

• 1050
  • +0/-0
« Reply #98 : Ponedjeljak, 02, Srpanj, 2012, 12:43:01 »
Sa Zagorom su ja mislim VČ knjige čak prešle i broj 50. Ipak, meni je to preskupo, Zagora kupujem od Agarthi a isto ću učiniti i u slučaju Mister Noa ako jednom krene
K A V A B U N G A

*

Offline djukak

• 111
  • +6/-0
« Reply #97 : Ponedjeljak, 02, Srpanj, 2012, 08:29:42 »
VČ knjige su najbolji odnos uloženo dobijeno. Plus što su već stigle do regularnog broja mislim 28..
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.

*

Offline Beg_Ultra

• 1050
  • +0/-0
« Reply #96 : Ponedjeljak, 02, Srpanj, 2012, 00:43:33 »
Twister, vidiš, ja recimo od svih drugova koji skupljaju stripove, nakon Zagorovaca znam upravo najviše Mister Noovaca, tj ljudi koji skupljaju Mister Noa (naravno, LMS Mister Noa). Nailazio sam i na neke ankete po kojima je on iza Zagora drugi najpopularniji junak na prostorima ex Yu, često se on i Tex vrte i smjenjuju na drugom i trećem mjestu. A što se tiče toga da izlazi u VČ i Libellus knjigama, to su knjige, za koje meni recimo ne pada na pamet da ih kupim jer je preskupo, dok recimo kiosk izdanje bih kupovao u svakom slučaju. I, da... to izdanje koje je prodano u 180 primjeraka, ne bih kupio ni ja, možda bih ga prihvatio za džaba. Dok bih za Dijamantsku klopku i epizode koje slijede nakon nje, davao po 6 KM trčeći. Toliko o tome.
K A V A B U N G A

*

Offline Davor2403

• 399
  • +12/-2
« Reply #95 : Nedjelja, 01, Srpanj, 2012, 23:06:16 »
Zadnji broj Strip-Agentovog Mister NOa je prodan, ne računajući remitendu jer se to baš i ne može upratiti i pada cijena, dakle u regularnoj prodaji u svim ovim zemljama - 180 primjeraka...! :( Toliko o tome, mislim da nema nikakvog smisla, pored toliko materijala i mogućnosti, ma i pomišljati na Mister Noa...

*

Offline kokan

• 161
  • +7/-0
« Reply #94 : Nedjelja, 01, Srpanj, 2012, 21:38:26 »
Ima prve cetiri knjige od VC i poneku od Libelusa.Kupovao bi ga sigorno da krene u kiosk izdanju.Nazalost Strip Agent ga je zamrzao do daljnega.Negdije sam citao da je samo oko petsto komada otislo na prostoru EKS YU. :-\

*

Offline Snert

• **
  • 70
  • +4/-0
« Reply #93 : Nedjelja, 01, Srpanj, 2012, 20:39:28 »
Sto se mene tice Mister No je junak kog ne bih propustao.