Veseli Četvrtak

• 34 replies
  • 7235 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline duka79

• 119
  • +9/-2
Odg: Veseli Četvrtak
« Reply #20 : Subota, 27, Listopad, 2012, 18:00:02 »
znaci postaje sve teze za kupovati redovno stripove na kiosku za nas u bih.

*

Offline Davor2403

• 399
  • +12/-2
« Reply #19 : Subota, 27, Listopad, 2012, 10:26:20 »
Pa sjetite se samo Ludensove remitende do prije godinu-godinu i pol, to su bile pretrpane sve trafike, mogao si u remitendi naći sve što ti treba, sada ni remitendu nama u BiH ne šalju svu, recimo maxi Zagor i gagnt Zagor nema ima preko godinu i pol nikako u remitendi, nema Dylan almanaha i giganata, očito je i da opada potražnja i prodaja u BiH općenito, a očito j i da pada tiraž izdanja i u HR i SRB, a onda i mi trpimo zbog toga..

*

Offline aved

• 670
  • +5/-1
« Reply #18 : Subota, 27, Listopad, 2012, 01:16:58 »
Rece mi jedan prodavac na sajmu knjiga da je Veseli dosta smanjio tiraz svojih izdanja, a isto tako imas problem i sa distribucijom remitende koja se salje za BiH, tj neka njihova izdanja dodju u Banja Luku a ne dodju u Tuzlu i Sarajevo., ili konkretno moj slucaj da u Tuzlu dolazi Brad Barron, Tex ili nesto slicno a tih stripova nema u Lukavcu al' imaju neki, dajem primjer, kao sto su OP Zagor  i sl. kojih nema u TZ i tako kontra, a razdaljina gradova samo 20 kilometara.

Isto tako je poceo i Ludens tj sa remitendom. Imali smo njihova izdanja na kioscima u isti dan kao i u Hrvatskoj ili samo dva-tri dana kasnjenja na kioscima, a sada kasne i po dva broja tj mjeseca. Prodaja je izgleda dosta opala pa se salje ono sto ostane tj remitenda.
Dosli su niotkuda, krenuli nikamo i konacno postali nitko i nista.

*

Offline duka79

• 119
  • +9/-2
« Reply #17 : Petak, 26, Listopad, 2012, 20:30:03 »
ljudi ima li sta novo od izdanja VC u BIH izgleda je opet negdje zapelo,kasne opasno

*

Offline Dabraka

• 305
  • +0/-0
« Reply #16 : Ponedjeljak, 30, Srpanj, 2012, 22:59:43 »
Svaka cast na tom potezu, nadam se da ce i Agarthi napraviti vise po pitanju prodaje svojih ( nasih) izdanja u Srbiji  :D samo da svaki mjesec bude sto vise primjeraka VČ svakog izdanja ponaosob.

*

Offline Agarthi Comics

• 1054
  • +18/-1
  • "zašto kupovati na trafici, pored www.stripovi.ba"
    • Internet prodavnica stripova - WEBSHOP
« Reply #15 : Ponedjeljak, 30, Srpanj, 2012, 20:16:54 »
neznam zbog cega vise ne dolazi VC na stripov.ba a hogar ih ima sve ipak sam naviko na stripovi.ba

Uskoro ponovo, redovno broj za broj sva izdanja od izdavača iz Srbije preko Agarthi Comicsa, striparnice u Sarajevu i webshopa Stripovi.ba!!

*

Offline Dabraka

• 305
  • +0/-0
« Reply #14 : Ponedjeljak, 30, Srpanj, 2012, 20:14:17 »
Jucer sam u RS-u nasao neka nova izdanja ukljucujuci i Dylan Dog SB 18. u Sarajevu jos uvijek nista.

*

Offline duka79

• 119
  • +9/-2
« Reply #13 : Ponedjeljak, 30, Srpanj, 2012, 15:25:12 »
u ugljevik stigla izdanja vc Zagor specijal br.17,dilan dog SB br 18 i bred baron br 16

*

Offline Dabraka

• 305
  • +0/-0
« Reply #12 : Utorak, 24, Srpanj, 2012, 00:33:50 »
Moguce i da je tiraz VČ dosta manji nego prije, jer izdavac jeste bio u losoj situaciji do prije koji mjesec to je ono sto znam. Druga informacija koju sam dobio na kioscima negdje oko Maja (kada su otprilike i pocela kasnjenja) je ta da bi se izdanja VČ trebala prebaciti samo na kioske/trafike Fabrike Duhana Sarajevo, koliko u cemu istine ima ne znam, ali ocito neshto shkripi, cudno mi je i da je stvar distributera jer je izdavacu u cilju da plasira izdanja sto je bolje moguce i mislim da je koliku toliku profitabilnost ostvarivao na prostoru BiH. Vidjecemo sta ce biti, u svakom slucaju ostaje narudzba.

*

Offline duka79

• 119
  • +9/-2
« Reply #11 : Utorak, 24, Srpanj, 2012, 00:25:55 »
neznam zbog cega vise ne dolazi VC na stripov.ba a hogar ih ima sve ipak sam naviko na stripovi.ba

*

Offline Dabraka

• 305
  • +0/-0
« Reply #10 : Utorak, 24, Srpanj, 2012, 00:20:09 »
Nije mi to ni palo na pamet kad ne posjecujem njihovu stranicu, hvala imacu to u vidu. A nadam se mozda i da ce Almir uskoro nabaviti u striparnici nove brojeve.

*

Offline aved

• 670
  • +5/-1
« Reply #9 : Utorak, 24, Srpanj, 2012, 00:15:55 »
Sto ces narucivati iz Srbije i placati astronomske postarine kad imas kod Hogara sva izdanja koja su maltene do jucer izasla u komsiluku.

*

Offline Dabraka

• 305
  • +0/-0
« Reply #8 : Ponedjeljak, 23, Srpanj, 2012, 23:57:42 »
Sacekat jos mjesec ako ne bude onda narucit iz Srbije.

*

Offline aved

• 670
  • +5/-1
« Reply #7 : Ponedjeljak, 23, Srpanj, 2012, 22:26:32 »
Imal promjene kada su u pitanju drugi gradovi u BiH, mislim na izdanja VČ jesu li dosli negdje novi brojevi, u Sarajevu jos uvjek nema nista.

Ista situacija i u Lukavcu, a mislim da je tako i u Tuzli kako sam primjetio. Prije su redovno dolazila sva izdanja, onda su poceli da kasne a onda da nikako ne dolaze.
Da li su promijenili distributera za BiH ili nesto drugo nemam pojma.

*

Offline Dabraka

• 305
  • +0/-0
« Reply #6 : Ponedjeljak, 23, Srpanj, 2012, 20:18:40 »
Imal promjene kada su u pitanju drugi gradovi u BiH, mislim na izdanja VČ jesu li dosli negdje novi brojevi, u Sarajevu jos uvjek nema nista.