Price za nemiran san

• 9 replies
  • 2348 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline KaktusCar

• *
  • 6
  • +4/-0
Odg: Price za nemiran san
« Reply #10 : Ponedjeljak, 23, Rujan, 2013, 20:04:31 »
Evo neko novo sranje.

*

Offline KaktusCar

• *
  • 6
  • +4/-0
« Reply #9 : Srijeda, 28, Kolovoz, 2013, 23:44:08 »
Hahah, taj podatak definitivno nisam znao. Jadne ajkule  :'( Kakav smo narod delfine bi jeli za dorucak  :'(

*

Offline pasanov

• *
  • 32
  • +4/-2
    • Drugi ugao
« Reply #8 : Srijeda, 28, Kolovoz, 2013, 21:09:13 »
Zadnji strip: ajkuli u suštini svejedno jer bi crkla i u Jadranu. Mediteran je navodno najopasnije mjesto za ajkule - izlovili smo što se dalo izloviti - zato ni nema opasnosti da te napadnu na Braču ili Korčuli.  :P

*

Offline KaktusCar

• *
  • 6
  • +4/-0
« Reply #7 : ?ETVRTAK, 22, Kolovoz, 2013, 15:58:47 »
Prvo hvala na savjetima. Medjutim upoznat sam sa svim tim svojim manama. Prvenstveno mi je ovdje bitan koncept, odnosno imam puno prica za ispricat, a premalo volje da ih prenesem na papir, pa sam zato odabrao ovako nemaran crtez ( izvlacim se posto sam los :D). Kod kadrova trazim najbrze i najjednostavnije rijesenje, minimalan crtez i povremeni valer koji je skoro nepostojeci, opet radi ljenosti :D. Da sam talentovan u pisanju, ovo bi bila vjerovatno neka proza :D U svakom slucaju, ovaj blog je vise u fazonu, dodji procitaj, nasmij se (radi humora ili histericno od straha ;D) i prvenstveno zabavi se, ne uzivaj u crtezu ili tekstu, nego u ideji  :D

Tvoje savjete cu definitivno upamtit kada budem radio nesto ozbiljno. Hvala u svakom slucaju 8)

*

Offline pasanov

• *
  • 32
  • +4/-2
    • Drugi ugao
« Reply #6 : ?ETVRTAK, 22, Kolovoz, 2013, 15:37:03 »
Da sam ja urednik, rekao bih ti da zadnju stranicu "Drveta života" ponovo nacrtaš. ::) Ovo su neke moje primjedbe:
  • Pad ste visine bi potpuno razmrskao glavu lika, tako da bi njegovo lice izgledalo više kao palačinka nego kao njegovo staro lice.
  • Kada želiš da prikažeš padanje sa velike visine, onda su stari trikovi još uvijek najbolji: jedan kadar gdje iz ptičije perspektive prikazuješ lika, drugi kadar gdje kamera ostaje na istom mjestu ali je on pao puno dalje, i onda splat na dnu. Znam, tako imaš puno više posla jer onda moraš otići na prvu stranicu i vidjeti gdje je ono bio avion, kako se nalazi i da li je vidljiv iz tog ugla padanja... ali radiš ove stripove da nešto naučiš. :P
  • Krv u zadnjem kadru nije konsistentna sa krvlju na početku stripa - dok je tamo bila puna crnila, ovdje kao da mu se iz glave prosula voda a ne krv. Još jedan detalj na kojem trebaš poraditi generalno je kako da dočaraš da ljudi ne leže na snijegu nego na nečemu što nije samo bijelo. Dovoljno je ovo sjenčenje koje povremeno koristiš na tijelima ljudi da počneš primjenjivati i na okolinu.

Sretno svakako!

*

Offline KaktusCar

• *
  • 6
  • +4/-0
« Reply #5 : ?ETVRTAK, 22, Kolovoz, 2013, 11:48:37 »
Hvala  ;)

*

Offline maki

• 450
  • +14/-11
« Reply #4 : ?ETVRTAK, 22, Kolovoz, 2013, 11:47:19 »
Evo stavio sam nesto novo pa prelistajte ako vam nije mrsko  :) 

http://pricezanemiransan.blogspot.com/     

p.s.  nemojte mislit da sam ignorisao pasanov-a, javio sam mu se preko pm  ;D

ova zadnja je cool  :)

*

Offline KaktusCar

• *
  • 6
  • +4/-0
« Reply #3 : ?ETVRTAK, 22, Kolovoz, 2013, 11:06:30 »
Evo stavio sam nesto novo pa prelistajte ako vam nije mrsko  :) 

http://pricezanemiransan.blogspot.com/     

p.s.  nemojte mislit da sam ignorisao pasanov-a, javio sam mu se preko pm  ;D

*

Offline pasanov

• *
  • 32
  • +4/-2
    • Drugi ugao
« Reply #2 : Subota, 17, Kolovoz, 2013, 21:41:49 »
Super su priče, samo nastavi. Koliko sam upratio, iz BiH si pa ako imaš nešto što bi nacrtao na temu "Parodije" za sljedeću Zbrku, javi mi se na drugiugao@gmail.com

*

Offline KaktusCar

• *
  • 6
  • +4/-0
Price za nemiran san
« Reply #1 : Nedjelja, 04, Kolovoz, 2013, 14:57:00 »