NAGRADNA IGRA: MISLIMO POZITIVNO, DJELUJMO POZITIVNO !

• 62 replies
  • 16369 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline Bumblebee

• *
  • 1
  • +0/-0
Odg: NAGRADNA IGRA: MISLIMO POZITIVNO, DJELUJMO POZITIVNO !
« Reply #2 : Ponedjeljak, 23, Rujan, 2013, 12:52:47 »
Moj macor...Pavam...smeta mi svjetlo pa sam stavio sapice na oke  :)

On je moja pozitivna stvar u zivotu...kako ga u šali zovemo...abasadorica dobre volje  ;D

*

Offline Agarthi Comics

• 1054
  • +18/-1
  • "zašto kupovati na trafici, pored www.stripovi.ba"
    • Internet prodavnica stripova - WEBSHOP
NAGRADNA IGRA: MISLIMO POZITIVNO, DJELUJMO POZITIVNO !
« Reply #1 : Ponedjeljak, 23, Rujan, 2013, 12:17:22 »
MISLIMO POZITIVNO, DJELUJMO POZITIVNO !!!

OD 23.09.2013. POČINJE NOVA NAGRADNA IGRA AGARTHI COMICSA I STRIPOVI.BA.  POSTAVITE POZITIVNU VIJEST IZ BOSNE I HERCEGOVINE NA TEMU ZA NAGRADNU IGRU I OSVOJITE STRIP AGARTHI COMICSA !!!

Pravila nagradne igre:

Da bi ste osvojili strip bosanskohercegovačke strip izdavačke kuće AGARTHI COMICS, neophodno je da na ovu temu postavite pozitivnu vijest iz Bosne i Hercegovine. Kao pozitivna vijest možete postaviti video, sliku, tekst, priloge, nešto što ste sami vidjeli, doživjeli, dokumentovali ili samo prenijeli sa drugog portala.  Sve je pozitivna vijest, pa i da je djecak iz komšiluka ponio kese sa namirnicama baki/nani do kuće.

Namjera ove nagradne igre je da se više okrenemo pozitivnim vijestima, kojih ima na svakom koraku, po cijeloj Bosni i Hercegovini, a manje crnim hronikama, političarima i gubljenju vremena, okrenimo se pozitivnoj energiji i pravljenju zemlje, koja će svima biti komotna za život.

Svakih 15 dana (ponedjeljkom), će uredništvo Agarthi Comicsa odabrati pobjedničku vijest (post) i nagraditi sa jednim od izdanja Agarthi Comicsa. Prva nagrada bit će dodijeljena 07.10.2013. Svi postovi prispjeli do 06.10. u 23:59 ulaze u odabir za nagradu, a postovi prispjeli nakon ovog roka nastavljaju svoj put do nagrade, za naredno izvlaćenje.

Nagrađeni će moći podići svoju nagradu u striparnici AC-a u Sarajevu, ili je dobiti besplatno poštom, ako su u Bosni i Hercegovini. Svi koji žele primiti svoju nagradu izvan BiH će nažalost morati platiti poštarinu za dostavu nagrade.

AC Team