DOSTAVA: Uputstvo za odabir vrste i načina slanja stripova!

• 9 replies
  • 55590 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline Agarthi Comics

• 1054
  • +18/-1
  • "zašto kupovati na trafici, pored www.stripovi.ba"
    • Internet prodavnica stripova - WEBSHOP
Odg: DOSTAVA: Uputstvo za odabir vrste i načina slanja stripova!
« Reply #10 : Subota, 24, Kolovoz, 2013, 20:47:57 »
Odgovoreno na PM.  Lp

*

Offline senokute

• *
  • 6
  • +1/-2
« Reply #9 : Subota, 24, Kolovoz, 2013, 08:42:38 »
ne mogu da dovrsim narudzbu,,,ovo oko nacina dostave nesto zapinje, ne pokazuje nikakvu opciju,,,doduse u korpi Imam 16 stripova pa da nije mnogo odjednom

*

Offline karafeka

• *
  • 13
  • +1/-1
  • Svako ima nekog, koga nema.
« Reply #8 : Srijeda, 10, Srpanj, 2013, 09:18:07 »
Na žalost:/

Ovo je bio vaš odgovor:

Poštovani,
nismo dobili potvrdu na mail da je uplaćeno, to dobivamo redovno na naš mail ako izaberete opciju e-Pay plaćanja, a kao što vidim Vi ste to izabrali.

Druga stvar, ne radimo isporuke za Sarajevo, to smo nekad radili, no sada više ne. Druga je priča ako je neko van grada Sarajeva.

Srdačan pozdrav,

Agarthi Comics.

*

Offline Agarthi Comics

• 1054
  • +18/-1
« Reply #7 : Utorak, 09, Srpanj, 2013, 22:10:53 »
Hmmmmm moraću vas razocarati ali upravo mi se tako i desilo, stripovi su nestali iz korpe, unesen je broj kartice i onda nista....zaista ne znam sta se desilo, prvo mi je stigao mail da je narudzba prihvaćena a onda i da je narudzba otkazana.
Također stigao mi je vas mail da ne isporucujete stripove u Sarajevo, što mi je vrlo čudno ako već platim poštarinu prilikom narudžbe, kakve veze ima jesam li iz Sarajeva ili drugog grada BIH?!

U svakom slučaju hvala, traženi stripovi su vec u mojim rukama....

Pozdrav

Nažalost greška osobe koja je odgovarala na mail. Stripove sa plaćenom poštarinom isporučujemo na sve adrese. Pretpostavljamo da se je htjelo sugerisati da podignete iste u striparnici, da ne bi plačali poštarinu.

Hvala na kupovini.
Lp

AC Team

*

Offline karafeka

• *
  • 13
  • +1/-1
« Reply #6 : Utorak, 09, Srpanj, 2013, 21:32:02 »
Hmmmmm moraću vas razocarati ali upravo mi se tako i desilo, stripovi su nestali iz korpe, unesen je broj kartice i onda nista....zaista ne znam sta se desilo, prvo mi je stigao mail da je narudzba prihvaćena a onda i da je narudzba otkazana.
Također stigao mi je vas mail da ne isporucujete stripove u Sarajevo, što mi je vrlo čudno ako već platim poštarinu prilikom narudžbe, kakve veze ima jesam li iz Sarajeva ili drugog grada BIH?!

U svakom slučaju hvala, traženi stripovi su vec u mojim rukama....

Pozdrav

*

Offline Agarthi Comics

• 1054
  • +18/-1
Odg: UPUTSTVO za odabir vrste i načina slanja stripova!
« Reply #5 : Utorak, 09, Srpanj, 2013, 19:56:32 »
Pozdrav,

Nakon plaćanja putem kartice nemam nikakvu konfimaciju da su stripovi plaćeni, samo su nestali iz korpe:)... je li to normalna procedura ili?!
Osim toga koliko dana je potrebno da stignu na kućnu adresu?!

Hvala na odgovoru

Nakon što zaključite narudzbu, stripovi se izbrišu iz vaše korpe a vi budete preusmjereni na unošenje podataka sa vaše kartice i potvršivanje istih. To niste uradili ispravno do kraja i vama nije ništa naplaćeno.

Lp

*

Offline karafeka

• *
  • 13
  • +1/-1
« Reply #4 : Subota, 29, Lipanj, 2013, 08:50:02 »
Pozdrav,

Nakon plaćanja putem kartice nemam nikakvu konfimaciju da su stripovi plaćeni, samo su nestali iz korpe:)... je li to normalna procedura ili?!
Osim toga koliko dana je potrebno da stignu na kućnu adresu?!

Hvala na odgovoru

*

Offline forrestbat

• *
  • 1
  • +0/-0
NOVI BATMAN STRIP
« Reply #3 : Subota, 06, Listopad, 2012, 15:10:10 »
KADA I KOJI BATMAN STRIP CE DOCI

*

Offline Agarthi Comics

• 1054
  • +18/-1
« Reply #2 : Ponedjeljak, 09, SIJE?ANJ, 2012, 22:51:19 »
Za sve kupce iz Bosne i Hercegovine, od 10.01.2012. godine, Stripovi.ba su omogučili da za narudžbe od 65,00 KM i više poštarina bude BESPLATNA !!!

Dovoljno je da prilikom zaključivanja narudžbe, (ako vaši stripovi iznose 65,00 KM) izaberete opciju slanja BESPLATNA POŠTARINA ZA NARUDŽBE PREKO 65,00 KM...

Želimo Vam ugodnu kupovinu i puno dobrih pročitanih stripova !!!

*

Offline Agarthi Comics

• 1054
  • +18/-1
DOSTAVA: Uputstvo za odabir vrste i načina slanja stripova!
« Reply #1 : Srijeda, 16, O?UJAK, 2011, 23:25:19 »
Pošrovani Stripofili,

kako bi smo Vam olakšali i pojasnili neke osnove funkcionisanja WEBSHOPa / Stripovi.ba, ovdje smo Vam postavili objašnjenje opcija za slanje stripova na Vašu adresu.
Nakon što ste se registrovali, pregledali stripove koji vas interesuju, prebacili ih u vašu korpu/košaricu, WEBSHOP će Vam automatski preračunati težinu Vašeg paketa i ponuditi jednu od opcija za slanje.

Zbog trenutnih cijena poštarina, a i sigurnosti slanja istih, odlučili smo se za sljedeće opcije.

Ukoliko naručujete stripove iz Bosne i Hercegovine, stripovi će Vam biti dostavljeni putem BH Pošte. Nakon što izaberete stripove koje će te kupiti, i WEBSHOP proračuna težinu istih, dobit ćete na izbor da li želite običnu tiskanicu ili preporučenu i iznos za svaku ponaosob. Nakon toga izabrani način dostave će biti ukalkulisan u ukupnu cijenu pošiljke i biće Vam dostavljena naruđba na Vaš e-mail.

Ukoliko naručujete stripove iz inostranstva (Hrvatska, Srbija ili neke druge Evropske zemlje) stripovi će Vam biti dostavljeni tiskanicom putem Pošta Srpske.  Nakon što izaberete stripove koje će te kupiti, i WEBSHOP proračuna težinu istih, dobit ćete na izbor da li želite običnu tiskanicu ili preporučenu i iznos za svaku ponaosob. Nakon toga izabrani način dostave će biti ukalkulisan u ukupnu cijenu pošiljke i biće Vam dostavljena naruđba na Vaš e-mail. Slanje stripova ovom poštom je sigurno i za cca 60% jeftinije u odnosu na konkurenciju! (predstave radi 1Kg stripova sa ambalažom iznosi cca 5,50 eura).

Stripovi.ba / WEBSHOP Vam naravno stoji na raspolaganju i otvorene su i sve druge mogućnosti transporta i dostave stripova na obostrano zadovoljstvo.

Za dodatne informacije  Vaša pitanja, na raspolaganju Vam je ova tema na forumu ili link KONTAKT gdje putem e-maila možete postaviti bilo kakvo pitanje!

Vaši Stripovi.ba
« Zadnja izmjena: Subota, 06, Srpanj, 2013, 02:42:32 Agarthi Comics »