U PRODAJI: ZEROCALCARE - ZABORAVI MOJE IME // EDICIJA ATLANTIS #3

• 0 replies
  • 356 views

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline AC knjižara

• 20
  • +1/-0
U PRODAJI: ZEROCALCARE - ZABORAVI MOJE IME // EDICIJA ATLANTIS #3
« Reply #1 : Srijeda, 05, Kolovoz, 2020, 22:15:21 »
U PRODAJI

Zerocalcare - Zaboravi moje ime

Zaboravi moje ime, je Zerocalcareova peta knjiga. Dočekala je 17. izdanje i za 6 godina prodata je u preko 120.000 primjeraka u Italiji.
Od danas je u prodaji i prvo Zerocalcareovo izdanja na bosanskom jeziku uz fenomenalan prijevod Anje Pravuljac i adaptaciju Zorana Hercega.

Postoji fraza kojom je Zerocalcare koristio predstavljanje svoje nove knjige Zaboravi moje ime, koja vjerovatno sadrži sve što se o tome može reći: «Sve što sam do sada učinio pomoglo mi je da shvatim kako tačno ispričati ovu priču ".

Kad ode posljednji komad iz djetinjstva, Zerocalcare otkriva stvari o svojoj obitelji za koje nikada nije ni u mašti posumnjao. Podijeljen između uvjerljivog uporišta mladenačke nevinosti i nemogućnosti izbjegavanja sve opresnije kontrole društva, morat će shvatiti odakle zaista dolazi, prije nego što shvati kuda ide. Na pola puta između stvarnih događaja i mašte.

Grafička novela polazi od autobiografske oznake - smrti bake autora i glavnog junaka. Gubitak voljene osobe iz obitelji postaje stoga izgovor za istraživanje misterioznih strana nečijeg roda, završavajući otkrivanjem nečega što nadilazi maštu.

Edicija ATLANTIS #3 ★ drama/komedija ★ 240 stranica ★ C/B - kolor ★ 170x240mm ★ Tvrdi uvez ★ Autor Zerocalcare ★ Prijevod Anja Pravuljac ★ Adaptacija Zoran Herceg ★Datum objavljivanja 5.8.2020. ★ Puna cijena 30KM ★ Promotivna cijena do 5.09.2020 - 25,50KM
★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Album po promotivnoj cijeni možete nabaviti u Striparnici Agarthi Comics i www.stripovi.ba
Do kraja sedmice u prodaji po redovnoj cijeni u knjižarama širom Bosne i Hercegovine koje drže do sebe.
Uskoro u prodaji u striparnicama i knjižarama u susjednim zemljama.
★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
« Zadnja izmjena: Srijeda, 05, Kolovoz, 2020, 23:24:07 AC knjižara »